Wpis z mikrobloga

Problem z zasięgiem (,)

Od kilku miesięcy mam w telefonie taki problem, że podczas dzwonienia albo gdy ktoś do mnie dzwoni to nagle zanika mi cały zasięg. Gdy połączenie trwa to nic nie słychać, a jak dzwonię do kogoś, to nie ma sygnału wybierania i jak ktoś odbierze to jest "głucha" rozmowa.
Po rozłączeniu zasięg wraca do normy i można normalnie korzystać z telefonu (oprócz dzwonienia). To działa tak, że raz jest problem przez godzinę a czasami normalnie można dzwonić.
Kilka miesięcy przed wystąpieniem tego problemu lekko zalałem telefon, nie wiem czy to może mieć jakiś związek.. :/
Tak ogólnie to z zasięgiem wszystko jest ok. internet hula normalnie i SMS również. Telefon: Samsung Galaxy SIII

#telefony #android #sgs3 #samsung #serwisgsm #gsm
  • 7
@Solitary_Man: Androida to już kilka razy zmieniałem i po tym to już załamka, bo wiedziałem że to coś w środku. Myślę nad zakupem płyty głównej czy coś, ale sam nie wiem :/
@Solitary_Man: Może i stary :D Mam go gdzieś od 2013 i jestem mega zadowolony. Ciągle gdzieś leci na beton itd. a szybka od nowości czyściutka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie chcę kupować nowego bo mi potrzebny nie jest, a androida 7.1.2 też mogę mieć :D