Wpis z mikrobloga

Poradnik jak iść i do divy i nie zaliczyć wtopy. Wiem, że temat był wałkowany wiele razy, ale ejst tu wielu stulejmanów, którzy nadal chcą i nie wiedzą jak.

1. Szukasz odpowiedniego ogłoszenia na roksa.pl albo odloty.pl (odloty dominują w Warszawie na roksie jest około 800 ofert Pań z wawy, na odlotach niemal 2000)

2. Kopiujesz numer telefonu z ogłoszenia w google i szukasz opinii na garsoniera.com.pl

3. Jeśli nic Ci nie wyskakuje w google po wstukaniu numeru to nie idziesz(to byłaby tak zwana saperka, ryzykowane dla początkującego. Jeśli znajdujesz wątek to go czytasz i patrzysz ile jest pozytywnych opinii. Pamiętaj, że wątek gdzie jest tlyko jedna opinia wystawiona przez nowego użytkownika nie jest wiarygodna.

4. W końcu znajdujesz odpowiednie i zweryfikowane na garsonierze ogłoszenie, umawiasz się z Panną na rano(sprawdzasz godziny przyjmowania, zrób tak by być pierwszym klientem dnia). Przy dzwonieniu nie mów "dzień dobry, chciałem się z panią umówić" czy tylko raczej "cześć, chciałbym się z tobą umówić na spotkanie". W domu bierzesz prysznic, ubierasz się w CZYSTE ciuchy, bierzesz kasę(odliczoną wartość, Pani może nie mieć reszty) i idziesz(aha, gumek też nie bierzesz Pani ma swoje).

5. Pani otwiera drzwi, płacisz kasę i zaczynasz zabawę. Rób co chcesz, ona nie będzie cie oceniać ani nikomu o tobie nie opowie(no bo kto cie zna).

6. Wyjdź z większym doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Szukaj kolejnej divy na przyszły tydzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#stulejacontent
#tinder
#podrywajzwykopem
#zwiazki
#rozowepaski
#wygryw
#przegryw
#divyzwykopem
#rozowepaski
#psychologia
#depresja
  • 75
  • Odpowiedz
@andrzej491: dziękuje, już mnie powoli denerwowało to, że wpis typu "spojrzałem na dziewczynę w autobusie i się do mnie uśmiechnęła. Chyba no-fap zaczyna działać" dostawały po 500 plusów, a merytoryczny wpis z 5 plusów.
  • Odpowiedz
@zawszezapominamhasla: tam są recenzje po to byś nie zaliczył wtopy, większość ogłoszeń z roksy czy odlotów to ściemna z kradzionymi fotami. Tam znajdujesz prawdę. Prawde Cie wyzwoli. Jako ciekawostkę powiem, że forum garsoniera.com.pl zostało założone przez prostytutke ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Tiestowiron: 8. Użytkownicy garsoniery zawyżają oceny o co najmniej 2 punkty, czyli jeśli oceniają loszkę 8/10 to w rzeczywistości jest max 6/10. Kiedyś zamawialiśmy kumplowi striptizerkę na kawalerski, miała być 9/10 i niestety ale rozczarowanie było srogie, laska nie miała trójki i była dużo starsza xD Na tej garsonierze był kiedyś długi wątek gdzie laski żaliły się że w burdelach faceci zachwycają się ich urodą a na ulicy żaden na nie
  • Odpowiedz
@Instynkt: nie ma reguły co do zawyżania. Czasem zaniżą czasem zaniżą, wygląd to kwestia gustu. Ale serwis i nastawienie Pani opisują raczej w miarę obiektywnie. Byłem kilka razy na sapera i zawsze żałowałem. Byłem kilka razy u Pań zweryfikowanych na garso i zawsze wychodziłem z bananem na mordzie(raz się ciesyzłem cały dzień, taka była świetna).
  • Odpowiedz
@Tiestowiron: Zobacz że dziwnym zbiegiem okoliczności na roksie żadna laska nie uśmiecha się tak żeby było widać pełne uzębienie, ciekawe czemu ( ͡º ͜ʖ͡º) ładne laski idą bardziej w sponsoring
  • Odpowiedz
@atestowanie2: hahahaha, kolejna przestaszona stulejka to może tak:
1. wyjdź z domu
2. zostań rozjechany przez samochód

Takie samo prawdopodobieństwo jak podczas seksu z divą, nie siej fermentu. Może jesteś fałszywym różowym, któremu divy psują plan powalenia mężczyzn na kolana?
  • Odpowiedz
@Instynkt: koleś nikt nie mówi, że na odlotach czy roksie są modelki 10/10. Wizytę w burdelu stulej powinien potraktować jak lekarstwo czy wizytę u psychologa. Jak chcesz zaliczyć 10/10 to musisz wyłożyć mega kasę, a nie 200 zeta za godzinę. Ja tam jestem zadowolony z 7-8/10 za 200 zeta. Sam byłem u dziewczyn, które mają pełne uzębienie i są w miarę ładne, jak chcesz mogę Ci dać namiary na priva.
  • Odpowiedz
Takie samo prawdopodobieństwo jak podczas seksu z divą


@Tiestowiron: Wydaje mi się, że jednak dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że cię samochód przejedzie. Ale w zasadzie nie wiem, nigdy żadnych statystyk nie widziałem na ten temat.
  • Odpowiedz
@atestowanie2: no właśnie, wydaje ci się. Pamiętaj jak samochód cie przejedzie to się nie pozbierasz, a z większości wener możesz się wyleczyć. Radzę ci siedzieć w domu i nie korzystać z windy(czasem spadają). Do prądu też nic nie włączaj(może cie porazić). Idź z tego wątku i nie strasz ludzi.
  • Odpowiedz