Wpis z mikrobloga

@luczjanoitaliano: cała seria była milion razy za dolara na Steam, polecam bo teraz wszystkie gry są spatchowane i działają na W10. Dodatkowo Commandos: BEL i BtCoD to takie gry w których grafika nigdy się nie zestarzeje ze względu na sposób w jaki jest prezentowana.
  • Odpowiedz
@luczjanoitaliano: To z nowych tego typu tytułów zajebiście polecam Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Pięknie odwzorowany Commandos w ninja-samurai klimatach. Polecam też tym którzy mieli problemy z commandosem w młodości (jak ja).
  • Odpowiedz
  • 1
@luczjanoitaliano Pamiętam doskonale. Za dzieciaka grałem i bez kodów nie szło mi w ogóle grać. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Potem jakoś na urodziny dostałem dwójkę i było mega, ale też nie udało mi się jej przejść do dzisiaj. A najcieplej wspominam pirackie spolszczenia robione przez wschodnich sąsiadów. "Chyba cie #!$%@?". :D
  • Odpowiedz
@luczjanoitaliano: Ostatnio przechodziłem wszystko jeszcze raz, od I podstawki, Behind enemy lines, Call of duty, II i III. Musze stwierdzić, że jak miałem tak z 9-12 lat to wykazywałem więcej polotu i cierpliwości. Teraz to przelecieć szybko Green beretem z nożem, tu paczka fajek, tu zatrute winko i już.
  • Odpowiedz