Wpis z mikrobloga

#motoryzacja

Chcę wziąść coś w leasing do 100k do końca sierpnia. Początkowo myślałem o nowym ale nie wiem czy jest sens przy moim użytkowaniu jak i tak głównie roboczymi śmigam a tym zrobię pewnie z 10k rocznie. Celuję w coś nie starsze niż 2014r, koniecznie sedan. Ma służyć jako auto reprezentacyjne w firmie.

Zastanawiałem się nad A4 lub A6 ale po rozmowie z 2 zaprzyjaznionymi mechanikami oboje odradzili mi cokolwiek z grupy VW. Mam też na oku Forda Taurusa (takie większe mondeo). Części są w rozsądnych cenach, silnik to wolnossące V6 więc powinien polatać, tylko czas ewentualnej naprawy wynosi ok 1-2tyg. No i trochę martwi mnie pózniej próba odsprzedania tego z racji że to amerykaniec...

Możecie jeszcze polecić coś wartego uwagi?
  • 14
Początkowo myślałem o nowym ale nie wiem czy jest sens przy moim użytkowaniu jak i tak głównie roboczymi śmigam a tym zrobię pewnie z 10k rocznie. Celuję w coś nie starsze niż 2014r, koniecznie sedan. Ma służyć jako auto reprezentacyjne w firmie.


@marek-wrzosek-94: pamiętaj, że dla samochód używanych leasingodawcy mają miej korzystną ofertę :)
@tapek: Wiem o tym. Mimo wszystko i tak różnica jest spora, co nijak nie przekłada się na moje potrzeby względem tego auta. Dostałem ofertę (przykładową 24mc) na ok 3% rocznie przy wpłacie i wykupie po 20% więc nie ma tragedii
@brednyk: Nie pan tylko Marek. Z wysyłką nie było by problemu bo mam ją gotowa. Problem był z wysłaniem zdjęć weryfikacyjnych ;/ Niestety w pracy wyszło mi tak że zamiast planowo wrócić w piątek rano musieliśmy zostać na weekend (każdy dzień obsuwy po terminie który skończył się w piątek to kary umowne). Nie miałem możliwości zrobić i wysłać zdjęcia. Wróciłem w pon ok 6 i wysłałem wiadomość do wykoppoczty ale niestety