Wpis z mikrobloga

Chce sobie kupić #rolki. Tak, żeby rekreacyjnie na nich pojeździć z 2x w tygodniu po asfalcie, może czasami kostce.
Nie chce na nie wydawać jakiegoś majątku, bo nie wiem czy się nie zniechęcę po 3x. Nie jeździłem na rolkach od dziecka, w międzyczasie tylko na łyżwach czasami.
Znalazłem coś takiego: https://www.decathlon.pl/rolki-fitness-fit-3-id_8216987.htm nada się? Może macie jakieś inne propozycje?

Wołam też #rolkiwarszawa bo jestem z Warszawy i mógłbym kupić w sklepie stacjonarnym, ale nie wiem gdzie są jakieś takie dedykowane dla rolkarzy, może jakieś polecicie.
Inb4 pasta o chodzeniu po bułki i pochodne.
  • 22
@ArekJ: ten model jest w polsce dystrybuowany pod marką sspokey skylar za 360 zeta tylko w pełnej gamie rozmiarowej. bez rebrandu pod oryginalną nazwą masz za pół ceny. Festyn? PLEASE......
Hamulec? Szybciej sie nauczysz hamować wirażem niż używać tego kocopołu z tyłu. Serio.
Moje 1 próby używania tego hamulca kończyły się lądowaniem na ścianie w decatlonie XD
A hamowanie takim dynamicznym skrętem tułowia. Pooglądaj filmiki na YT jak hamować.
@ArekJ: bo te rolki nie mają 4 takich samych kółek 4x80 tylko 76 80 80 76 i to jedyna ich wada XD . Pewnie będziesz musiał kółka dokupić ale wpierw przymierz.
@csmrex: Nie jest nierealna. To chińska rozmiarówka a oni mają inne rozmiary. ich 45 to nasze 43. Tak samo jest ze szmatami ichnimi. Sam żałuje, że nie mam krótszej stopy ze 3 rozmiary.
@50HerbatGreya: No i przymierzone, przejechałem nawet parę metrów po domu i pion umiem utrzymać :D Posiedziałem w nich też z 20-30 min. Wydają się być wygodne, zobaczymy jak po paru przejażdżkach, bo po pierwszej pewnie coś tam mi się będzie obcierać - to jak z tyłkiem po dłuższej przerwie od jazdy na rowerze.
Te 5mm to był dobry wybór - niby mam trochę luzu, ale nie jakoś bardzo dużo. Myślę, że
ArekJ - @50HerbatGreya: No i przymierzone, przejechałem nawet parę metrów po domu i p...

źródło: comment_4ReLhIwYeAnggpXlubrO5s3HEg7zlVzx.jpg

Pobierz