Wpis z mikrobloga

tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 km. Odpowiedź telefoniczna Skoda Polska na złożoną reklamację "źle Pan wsiada" Jak mam wsiadać? Od strony pasażera? Oficjalne pismo jest w drodze, jak tylko przyjdzie to wrzucę.
Jak ktoś chce być zawołany jak przyjdzie pismo niech zapulsuje ten wpis
#samochody #gorzkiezale #skoda #afera
K.....G - tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 k...

źródło: comment_rQwf5yJt0bCkw38pC4YwTnEvPVvnXOo6.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
Jeździłem przez chwilę Octavia III RS TDI która miała 60kkm i fotele wyglądały OK, lecz boki są z czegoś co imituje skórę. Bierzesz tego "brzydala" po lifcie?

Ja jeździłem A3 1.4 TFSI 150PS "na pasku", czyli nowy silnik z IC wodnym. W połączeniu z DSG super samochód, bardzo dobra alternatywa dla TDI. Poza miastem (ok. 100km/h) auto potrafiło zejść poniżej 5 litrów, na autostradzie ok. 6.5, po mieście koło 7. Rekord 3.4,
  • Odpowiedz
@kune: Mam na oku nowe TSI 1.4 150KM "na pasku" i DSG7, jednak jeśli dobrze rozumiem to jakiekolwiek ingerencje w chipa lub inne formy pozaserwisowego dodania mocy wiążą się z utratą gwarancji. No i niestety model ze #!$%@? światłami z przodu - muszę to przeboleć.
  • Odpowiedz
Porozmawiaj w salonie, przeważnie przymykają oko na tego typu praktyki, ze względu na dobro klienta. Dla nich naprawy gwarancyjne to pieniądze, więc nie mają powodu żeby ich unikać, poza tym salon w którym kupisz, nie musi być tym w których samochód bedziesz serwisował.

PS. Któryś z dealerów oferował podniesienie mocy przez lokalnego tunera z zachowaniem gwarancji, ale nie umiem sobie przypomnieć który, napewno z koncernu VAG.
  • Odpowiedz