Wpis z mikrobloga

Kto chce pocztowke z Brazylii? :)
Kończy sie moja przygoda w tym goracym państwie (na szczescie bo tesknie za Polską) i z chęcią wyślę z 10 pocztówek dla paru Mirków i Mirabelek.
Po co pocztówka w erze mailii pomyślisz? Wyobraz sobie jak bedziesz wracal zmęczony życiem z pracy,otworzysz skrzynke pocztową,pisze do Ciebie Lidl,Biedronka,Netia,dobija cie to jeszcze mocniej,patrzysz dalej,promocja tosteròw i pralek,Rolexòw z USA na ktore Cie nie stać i nagle widzisz...pocztoweczke taką piekną. Ogladasz ją sobie chwile,podziwiasz az dochodzi do Ciebie myśl ile ona musiala przemierzyc kilometrow,ze az ocean pokonala tylko i wylacznie dla Ciebie. Sasiedzi zaczna wychodzic z mieszkan i ogladac,beda chcieli dotykac ale nie dasz im bo to Twoja pocztowka. Zaczna Ci tez mowic dzien dobry z szacunkiem no bo jak ktos dostaje pocztowke to musisz byc gość. Przechodzacemu sasiadowi Januszowi z zazdrosci az wypadnie siatka pelna od jego #!$%@? i zacznie sie chwalic,ze on tez kiedys dostawal pocztowki za komuny,w 1984 z RFN od Jedrzeja, w ,2004 tez dostal na święta ale bedziesz sie czul lepszy bo Ty dostales w 2017 I to z Brazylii.
A mi jak bedzie milo jak napiszesz mi "doszła" bo jako samotny Mirek dawno nie sprawilem by cos/ktos doszlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ciekawosci poczytasz w toalecie w necie o Brazylii,dowiesz sie,ze gdy u nas lato to u nich zima bo to inna pòłkula,ze mowi się tu po portugalsku a nie po hiszpansku,ze kochaja tu kawe i nawet dzieci je piją a w domach rzadko kto ma dywan.Zabłysniesz kiedys w towarzystwie.

Jak chcesz pocztowke to daj komentarz,wybiore przynajmniej pare osob,odezwe sie na priv o adres :)

Zalaczam zdjecie ostronosa,ktory zaczął poprawiac mi kadr bo kiepski ze mnie fotograf.

Milego dnia!

#rozdajo #brazylia #podrizujzwykopem
r.....a - Kto chce pocztowke z Brazylii? :)
Kończy sie moja przygoda w tym goracym p...

źródło: comment_e8IVoHNwZxJ0I2uak5awYo9R4rPvGjMv.jpg

Pobierz
  • 123
@rezyserzycia: byłbym bardzo szczęśliwy gdybys zdecydował sie wysłać mi pocztówkę (a właściwie nie ja tylko moja dziewczyna), bo jednym z jej najdłużej uprawianych hobby jest zbieranie pocztówek z różnych stron świata, od różnych ludzi. Myśle, ze co jak co, ale pocztówka z Brazylii mogła by byc fajnym prezentem ;)
@rezyserzycia: Obiecuję, że całe osiedle będzie mi zazdrościć, bo listonoszka wszystko rozgaduje. Podpisz się tylko - "Twój kuzyn. Janusz Wykop". ( ͡º ͜ʖ͡º) Broń Boże nie wkładaj do koperty.
@rezyserzycia byłeś może w Kurytybie? Mam ogromny sentyment do tego miasta (mimo, ze nie widziałam go na oczy), gdybyś jakimś cudwm miał stamtąd kartkę, i chciał się podzielić to bym Ci stopy ucałowała!