Wpis z mikrobloga

Rozebrałem to "gówno" o którym pisałem kiedyś na mikro. Zobaczcie jak wygląda bateria z Redmi Note 3 :) Bez komentarza. Nie dawajcie się nabrać na produkty tej firmy. Ja złapałem się na reklamę dzieciaków, znających te produkty tylko z Internetu o dwa razy za dużo. Pozdrawiam.

#xiaomi #xioami #telefony #mi #note #note3 #redmi
insert_table81 - Rozebrałem to "gówno" o którym pisałem kiedyś na mikro. Zobaczcie ja...

źródło: comment_Dr6KVdBFBMsoAIAiW0YyDdEiamXTUjVn.jpg

Pobierz
  • 66
@insert_table81: ale wiesz ze to sporo zalezy od uzyszkodnika prawda?
Jeden #!$%@? samsunga w rok, inny bedzie mial nexusa 4 ze szklanymi pleckami jsk nowke 4 lata.
Ja swoje xiaomi mi4 sprzedalem po roku, telefon wygladal praktycznie jak z pudelka. Ludzie pytali czy nie jest #!$%@?, bo w takim stanie za taka cene.

Jak ktos tyra telefonem, to musi sie liczyc z tym ze bedzie co rok (albo i czesciej) wymienial,
@PurpleHaze: Mój RN3 (nie pro) wytrzymał ze mną półtorej roku i naprawdę złego słowa na niego nie powiem. Gdy zaczęło się coś dziać z ekranem i dotykiem wymieniłem go na MI5.
Nie potrafię policzyć ile razy mi spadł na beton, płytki w niemałych wysokości, pod koniec wręcz go nie szanowałem a i tak dawał radę
@insert_table81 miałem ten telefon przez rok, nadal używam do oglądania YT czy grania (jako drugi mam inny). Myślę, że jak na telefon za 600 zł, to jest to świetny wybór. Produkty o wiele większych marek potrafiły być wadliwe. Mam już 4 generację telefonów xiaomi i ciężki mi specjalnie narzekać, zwłaszcza przy takiej cenie. Teraz używam mi6 i na razie jest to świetny telefon z białymi bebechami i niezła kamerą za śmieszne pieniądze.