Wpis z mikrobloga

jak kupowales po kilkaset dolarów to łatwo powiedziec hodl, gorzej z tymi co kupowali 2000+ ( )


@JestemSoftcorem: tak kupowałem po $444 a spadło do $160. I co Ty na to???
Dobrze miałem? Cieszę się, że byli tacy, którzy mówili mi "nie panikuj tylko HODL!". dzięki takim nie sprzedałem przy $160 a dokupiłem ile się dało a inni pukali się w głowę, że coś ze mną
nie lepiej przy spadkach sprzedać w okolicach tego jak sie kupowało i za ten fiat kupic btc taniej czyli wiecej?


@JestemSoftcorem: jak masz odwagę to tak rób. Też kiedyś tak robiłem do czasu kiedy sprzedałem w nieodpowiednim momencie i odbił momentalnie. Straciłem w ten sposób kilka BTC. Od tamtego czasu odechciało mi się spekulacji. Teraz tylko HODL i dokupowanie w największych dołkach.
@MysGG: partiami bardzo delikatnie bo myślę, że jeszcze spadnie. Do 1 sierpnia daleko a w przypadku forka może być nawet krach. BTW. Ja w krachu kupię za wszystko ponieważ wierzę w zespół Core deweloperów, śledzę co mówią i robią, oglądam relacje z konferencji a nawet jeżdżę na nie jak mogę.
@JestemSoftcorem kwestia tego jakie pieniądze się inwestuje. Jak ktoś wrzuca na górce swoje ostatnie pieniądze to gratuluję. Ja włożyłem trochę przy cenie ok 2500$, ale od 5 lat leżały mi na lokacie- ponad 2% :D Szaleństwo. Wolę tracić przez kolejne 2 lata i zarobić potem nawet skromne + 30% niż żeby leżały na tej złodziejskiej lokacie