Wpis z mikrobloga

Mirki help co robić :< Robiłem downgrade iPhone 7 z iOS 11 public beta 2 do iOS 10. Podłączyłem normalnie do lapka, tryb do iTunes i odtworzenie z aktualizacją. Wszystko się ładnie pobrało, wgrało, a potem to co na zdjęciu i tak w kółko. Po drugim razie usunąłem plik instalacyjny, pobrałem jeszcze raz i to samo. Jak z gwarancją po tym czymś takim? Beta publiczna więc chyba nie powinno być problemu.

#apple #iphone #iphone7 #ios #ios10 #ios11
źródło: comment_nWcopHjs8EARPjfkeQ1tYSLUwbFLRVcW.jpg
  • 7
@pieczywowewiadrze: xD beta dostępna jest dla wszystkich użytkowników od iPhone 5S wyżej. Odtworzenie z iTunes jest jedyną metodą na powrót do stabilnego oprogramowania i robiłem to już kilkanaście razy. Skoro ta oficjalna metoda uwala sprzęt, to spodziewałbym się poinformowania o tym beta testerów, chociażby mailowo. Mogły napisać też o tym branżowe media takie jak myapple.pl, które dają newsa o wydaniu każdej bety.
@PanRadaktor: zainstalowałem dev betę jak tylko wyszla i tak szybko chciałem wrócić do 10. Wróciłem ale do kopii zapasowej ze stycznia i nie mam SMSow i reszty od tego czasu do teraz. Wywalone w 11 póki nie dostanie 2 service packow
@pieczywowewiadrze: powinni instalować użytkownicy, żeby zgłaszać błędy w oprogramowaniu, co pomaga stworzyć dobrą stabilną wersję. Na tym polega program publicznych beta testów. Rozumiem przytyk, ale żałosny i nieudany. Smutne, że masz czas na takie przedszkolne docinki.