Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Stoję sobie na przystanku, na ławeczce zgodnie siedza 3 starsze panie. Jedna jadła jakąś drożdżówkę. Nagle patrzę, a ta hyc rzuca kawałek i w mgnieniu oka zlatuje się stado gołębi. Potem jeb jeb i jeszcze ze dwa kawałki, na końcu wysypując okruchy pod nogi. Dwie kolejne panie natomiast zaczęly się zachwycac jakie te gołębie nie są piękne. Nosz ja #!$%@?, czemu stare baby nie zdają sobie sprawy, że w większych miastach gołębie to plaga, która roznosi mnóstwo chorób. To są latające szczury, które #!$%@? całe miasto. To trzeba tępić, a one je jeszcze karmią. Ehh.

#zalesie #lublin
  • 99
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@angeldelamuerte:
Mnie to akurat bawi wykopowy hejt na gołębie. Ogólnie sądzę, że jak dzieciaki za dużo wykopu czytają, to potem #!$%@?ą głupoty w życiu. Tak było z gołębiami, islamem, Unia Europejską i paroma innymi rzeczami. ;) A na gołębie polecam kolczatkę, sam mam na parapecie i żadna franca nie siada.

@Charmander_Janusz:

mi zaczęły #!$%@?ć nowo odpicowany balkon ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet gniazdo zrobiły... Jak tylko
@Charmander_Janusz: No do mnie pretensji za głupie prawo nie miej, nie pracuję na państwowej posadzie. ;D
Na balkon to chyba siatkę bym założył jakąś gęstą, żeby nawet wróbel się nie przecisnął. Wydaje mi się, że to najprostsze i najłatwiejsze co można zrobić.