Wpis z mikrobloga

#telefony #oukitel no I #gearbest

Gdyby ktos w PL byl zainteresowany (glownie dzieki swietnej baterii 10kmAh) nowym oukitelem k10000 pro - to nie polecam. Wszystko spoko, tylko od telefonu mozna oczekiwac ze bedzie laczyl sie z siecia komorkowa I da rade z niego dzwonic ;) I z tego co zaczalem sie rozgladac po necie to coraz wiecej ludzi ma takie problemy.

A co do samego gearbesta skad zostal zakupiony - to jesli choc troszeczke sugerujecie sie opiniami tam - zycze powodzenia, moja recka nie zostala opublikowana tylko dostalem maila ze moge przeciez zalozyc ticket do supportu (co I tak zrobilem pare dni wczesniej - nic nie pomogli).
  • 4
@bobrzastus: @maniok: swego czasu pomoglem zaopatrzyć się kilku znajomym w K6000 i K6000pro - wiekszosc z nich juz je wrzuciła do szuflady, albo z powodu usterki po upadku (tak, niewielka wysokosc i dotyk padł) ew. z powodu niskiej jakosci rozmów - wrażenie, jakby ktoś siedział w piwnicy, nakryty kołdrą.
Bateria spoko, aparat przecienie słaby, zasięg poniżej oczekiwań. Odportnosc na uszkodzenia... pisalem wyzej: poniżej oczekiwań.
@widmo82: Generalnie do wykonania nie moge sie przyczepic - aparat faktycznie, bez szalu (ale tez majatku telefon nie kosztuje - ciezko oczekiwac wszystkiego choc sama predkosc dzialania byla calkiem fajna).
Co do rozmow to kilka udalo sie zrobic w tych nielicznych chwilach kiedy dzialal - czasem bylo ekstra ale czasami jak mowisz. Nic, bede pewnie 200 zeta w plecy nawet przy pelnym refundzie :/
@widmo82: mój k4000 pro mam od marca 2016, ile razy mi spadł to już nie liczę. Sam go zrootowałem, jedyne do czego mogę się przyczepić to to że szybka od aparatu jest kiepska przez co zdjęcia w sztucznym świetle wychodzą tak jakbym był na melinie u Tigera Bonzo. Jak mi kiedyś się zepsuje kompletnie to kupię drugiego takiego samego