Wpis z mikrobloga

@lethysek: o widze kolega od tego posta "zarobie na swój wymarzony samochód przez steemit". Nie chce być #!$%@? ale sie smiałem jak to czytałem :P Ten serwis nie ma sensu w obecnej fazie. wartościowe posty są wypierane przez totalne gówno, które jest sztucznie pobijane przez boty. Nie jesteś laską z wielkimi balonami więc ciężko będzie ci jakoś sie przebić, bo posty typu co mnie boli i co chciałbym od steemit jest
@johnmorra: rzeczywiście są osoby, które mają większą moc/władzę, ale tak jest wszędzie.

Pisząc regularnie dociera się do coraz to większej liczby osób. Tydzień temu miałem 45 followersów, dzisiaj mam 70 a za 2 miesiące mogę mieć 200. Trzeba włożyć w to pracę a nikt nie mówił, że będzie to proste
@lethysek: nie dasz regularnie wrzucać porządne posty bo sie szybko wypalisz. No i nie widze u ciebie jeszcze żadnego tematu który mógłbyś kontynuować. Samochody? Jesli tak to tylko po angielsku. W Polish sie nie baw bo za mała społeczność. Nie zrobiłeś jeszcze introducemyself a przydałoby się bo byś zebrał followersów. Pamietaj, że ludzie srednio lubią jak skaczesz po wątkach. Raz samochody potem jaka Polska jest piekna itp. musi być jeden wątek
@johnmorra nie mam przewodniego tematu, bo wtedy moim zdaniem za szybko bym się wypalił. Wystrzelał bym się z postów i nie wiedziałbym o czym pisać. Obecnie piszę o podróżach/jedzeniu/przemyśleniach a to wszystko jest częścią projektu zbierania steemów na auto. Dzięki projektowi pokazuje też dane rozwoju konta i wzrostu jego wartości.

Co do introducemyself to zrobię je, ale wszystko w swoim czasie. Zrobie pewnie za 1-2 tyg.