Wpis z mikrobloga

Mircy pijcie ze mno kompot! :D Wczoraj się dowiedzieliśmy jakiej płci będzie nasze drugie dziecko! Będzie znowu chłopak :D:D:D Cieszę się mega :D Z tej okazji chciałbym Was prosić o propozycje imion :) Fajnie gdyby pasowało do @tymon_syn_acidda ;) (Brajan, #!$%@? i Bożydar odpada :P)
- Z tej wielkiej radości urządzam #aciddrozdajo #rozdajo :) Wśród plusujących wylosuję osobę, której kupię gry o wartości 20€ #rozdajosteam.
- Dodatkowo dla osoby, która wybierze imię takie, które nam (czyli też @pucka25) się spodoba i damy je naszemu bejbisowi przygotujemy jakąś fajną paczkę-niespodziankę :)
Plusowanie do jutra wieczorem.
Propozycje imion maksymalnie do 30.11.2017 bo wtedy na świat ma przyjść kolejny demon ;)
#dzieci #chwalesie
  • 532
  • Odpowiedz
@acidd: Stefan, serio polecam te imię, mam na drugie Stefan po dziadku, wszystkim pięknym kobietom przedstawiam się jako Stefan dla przyjaciół Steven i są zadowolone. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@acidd: Tak tylko mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi zawsze się podobało imię Kuba więc jeśli było to trudno ale nie chce mi się tego wszystkiego czytać.
Życie ci żeby bardziej był zadowolony ze swojego imienia niż ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz