Wpis z mikrobloga

@Marek_Licyniusz_Krassus: to z Kukizem się spotkał, to on proponował dokładnie to samo.
Burdy opozycji totalitarnej na władzach na szczęście żadnego wrażenia nie robią - spokojnie robią to co zaplanowali i czego życzył im przed wyborami Niesiołowski z PO- "wygracie wybory to wprowadzicie co chcecie"...
Zapominasz też o tym, że to była szansa dla PAD do zabłysnięcia u negatywnego elektoratu co słiusznie wykorzystał mając na uwadze, że za 2.5 roku nowe wybory.
@Marek_Licyniusz_Krassus: Ja bym wyszedł na ulice, wnioskował o pomoc UE, wprowadzał swoje poprawki i projekty ustaw, punktował nieregulaminowość obrad, co w sumie teraz opozycja robi.

To czego bym nie robił, to bym nie krzyczał, nie wchodził w romans z koleżanką z pracy w środku kryzysu państwowego, nie obrażał posłów partii rządzącej (na #!$%@? te teksty o komuchach), nie blokował mównicy - nie robił głupich szopek, przez które ludzie by mnie nie
@Marek_Licyniusz_Krassus: śmiem twierdzić, że gdyby opozycja, przez cały okres rządzenia przez PiS nie #!$%@? takiej maniany i nie krzyczała o końcu demokracji, to dzis, kiedy byc może jest jakieś zagrożenie dla tejże demokracji, miałaby szansę atakować tym partie rzadzaca :) dodatkowo, zapewne nie byłoby żadnego problemu z tym, aby przeprowadzić prawdziwe konsultacje, tj, gdybym ja kierował opozycja, zamiast #!$%@? pieniądze na bezsensowne kongresy itp zorganizowalbym jakieś poważne spotkanie z prawnikami, sędziami(