Wpis z mikrobloga

PiS szkodzi Polsce a PO, .N czy PSL dzielnie protestują. Ale protestują nie dlatego, że chcą Polskę uratować tylko dlatego, że chcą szkodzić, ale po swojemu. Zaraz zleci się bojówka #60centowzawpis (PEŁO TO PRAWDZIWI PATRIOCI A NIE TO CO TE PISIORY OSZOŁOMY, ''A ZA PEŁO HEHE'') ale nie zmieni to faktu, że oni już byli u władzy i sami uważali, że Polska to państwo teoretyczne i "teraz to benzyna może być za 7zł"...

Ludzie, obudźcie się - oni wszyscy Polskę mają głęboko w dupie, a Wy dajecie się wrobić w ich gierki polityczne...
#oswiadczenie #polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #bekazprawakow #krs
piker - PiS szkodzi Polsce a PO, .N czy PSL dzielnie protestują. Ale protestują nie d...

źródło: comment_x4v6qvk4izbBtyrmzzRzM8wWi65hvfgj.jpg

Pobierz
  • 21
@piker: Zgoda, pamiętam co było za PO. Jacy byli aroganncy, denni, bezideowi, jak się cieszyłem, że przerżnęli wybory. Ale teraz jest inna sytuacja, co by nie mówić PO akurat skoku na sądy nie planowało, Trybunał często odrzucał ustawy, które sami zgłaszali. TVP było stronnicze i denerwujące, ale teraz to przekracza wszelkie granice. Tak więc trzeba protestować przeciwko temu co się teraz dzieje. Niestety w jednym szyku z PO choćby, ale trzeba
@piker co nie znaczy, że mamy biernie się przyglądać takiemu stanowi rzeczy. Trzeba protestować wobec tego co się dzieje.


@artur-kaminski-180: Problem w tym, że obecna ustawa też nie jest dobra, a PO nie walczy o zmiany na lepsze tylko utrzymanie status quo. Nie zastanawiało Cię - dlaczego?
piker: ale nie przewidujesz że przeciwnicy pisu muszą być zwolennikami po czy n. ?


@wuju84: Bo jeszcze nie widziałem antypisowego protestu, gdzie na czele nie staliby działacze opozycji totalnej? Poza tym oni jawnie mówią, że należy wymienić PiS na nich a to #zadnazmiana.
@plackojad bo #!$%@? mamy wspólny cel jakim jest niedopuszczenie do zmiany ustroju w państwie i zawłaszczenia władzy przez jedną partię. W takiej sytuacji trzeba być ponad tym wszystkim, bo teraz walczymy o wolny, demokratyczny kraj, a nie bierzemy udział w kampanii różnych partii.

Takim gadaniem tylko szkodzisz i moim zdaniem to kolejny pomysł bojówek na osłabienie protestów - "nie jestem za pisem, ALE patrzcie te protesty to wcale nie sa przeciw pisowi
@whiteglove: Super, tylko, że ja nie wchodzę w skład żadnej bojówki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo #!$%@? mamy wspólny cel jakim jest niedopuszczenie do zmiany ustroju w państwie i zawłaszczenia władzy przez jedną partię.

A ja nie chcę, żeby władzę w Polsce objął jeden układ - w dodatku niezgodny z moimi poglądami na wiele spraw.
Takim gadaniem tylko szkodzisz i moim zdaniem to kolejny pomysł bojówek na osłabienie protestów - "nie jestem za pisem, ALE patrzcie te protesty to wcale nie sa przeciw pisowi tylko to kwik świń".


@whiteglove: Ja #!$%@?, miejsce Wy rozum i godność człowieka. Mam #!$%@? w PiS i w Wasze protesty, obecna ustawa jest równie zła bo prowadzi do kolesiostwa i kumoterstwa. Uważam, że pomysł na wymóg większości kwalifikowanej jest dość kompromisowy
@piker: W prawie nie ma kompromisów. Jeżeli są JAWNIE niekonstytucyjne rozwiązania w ustawie o KRS, typu wprowadzenie tam izby polityków (których już żadne 3/5 nie będzie wybierało, ciekawe, nie?) czy wygaszenie kadencji wszystkich obecnych członków, to trzeba protestować i nie dopuścić takiego gówna, a nie się cieszyć, że dzięki Dudzie przyjebią trochę mniej.
@plackojad no to widzisz, ja protestuję bo właśnie władzę trzyma jeden układ niezgodny z moimi poglądami i wbrew prawu chce tę władzę utrzymać na zawsze.


@whiteglove: Ok, to teraz wytłumacz mi jak krowie na rowie, bo widać jestem głupi. Dlaczego parlament wybierający sędziów SN w Niemczech jest demokratyczny, a w Polsce już PRL bis? Sami Niemcy przyznają, że tym razem nie rozumieją dzikiej awantury bo oni mają analogiczny system.

dzisiaj każdy