Wpis z mikrobloga

#oneplus #oneplus5 ktoś poleci jakieś szkło hartowane na wyświetlacz? Kupiłem jedno od Moccolo, te czarne ramki okazały się zbyt wąskie i zasłaniają troche wyświetlacz, porażka.
Oryginalne większosc chwali ale cena 20 eur wtf ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś coś?
  • 11
  • Odpowiedz
@kamil996: to jest GG5! po kiego Ci szkło ( ͡° ͜ʖ ͡°) z oryginalnym też psioczą że za wąskie ramki, z tego co czytałem wszystkie szyby mają ten problem z ramkami z boku - ścinają 0,5mm z każdej strony.
  • Odpowiedz
@kamil996: Ja bez się bujam, folię zerwałem pierwszego dnia i ekran nadal jak nowy. Z tego co czytałem piasek zawsze będzie problemem, bo wśród tych drobin zawsze znajdą się zerodowane cząstki o wyższej twardości. Ale to może wytrzep kieszeń zamiast ładować na taki ładny ekran jakąś szybę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak jak piszę o spigenie w wątku niżej o obudowach, jest szansa że razem z
p4wl - @kamil996: Ja bez się bujam, folię zerwałem pierwszego dnia i ekran nadal jak ...
  • Odpowiedz
  • 0
@p4wl haha, no niby tak, ale jak już dojdzie do sytuacji że ten piasek się znajdzie i się nie skapuje a telefon wyladuje w kieszeni.. to potem już się ekran nie odrysuje :D dlatego mam taki nawyk noszenia szkła jednak
  • Odpowiedz
@kamil996: jasne :) niby te rysy z piasku i tak nie są widoczne przy włączonym ekranie, ale lepiej jak najdłużej mieć czysty. Ja sam poczekam na opinie spigena i może się skuszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałeś już wcześniej takie szkło? Co jak chcesz ją ściągnąć bo zniszczona?
  • Odpowiedz
  • 0
@p4wl szkło od spigena? Nie słyszałem :)
A i pytasz o org. folię? Zagiął mi się róg i zaczyna mnie denerwować, poza tym szkła są dużo lepsze w dotyku.
Zamówiłem dziś Nillkina 0.2mm mam nadzieję że będzie w miarę pasować.
  • Odpowiedz
@kamil996: nie, oryginalna folia to dla mnie coś co zabezpiecza w fabryce, zawsze ściągam od razu ze sprzętów po otwarciu pudła. Spigen ma szkła na pewno :) a pytałem co zrobić jak hartowane szkło się porysuje, bo ono też może się porysować. Będe musiał ogarnąć jak ciężko się to ściąga w razie potrzeby :P
  • Odpowiedz
  • 1
@p4wl no jak się porysuje w stopniu już wkurzajacym to wtedy wymieniasz na kolejne za 20-30zl, przynajmniej do tej pory tak robiłem we wcześniejszych tel xD tego nie ściąga się ciężko bo nie ma kleju, jeśli ściągasz umiejętnie to nawet go nie polamiesz :D
  • Odpowiedz