Wpis z mikrobloga

"Rozumiem. W Platformie znaleźliście raj. Dobrze zarabialiście, chroniła Was policja i sądy. Nie potrzebowaliście mej przyjaźni. A teraz przychodzicie do mnie: "Don Dudeone, sprawiedliwości". Ale nie prosicie z szacunkiem. Nie proponujecie przyjaźni. Nie zwiecie mnie Ojcem chrzestnym. W dniu pierwszym moich wakacji prosicie, bym wetował ustawy" - Andrzej Duda w rozmowie telefonicznej z protestującymi pod Pałacem Prezydenckim. 20 lipca 2017.
#cenzoduda #humorobrazkowy #heheszki #polityka
Lemingopedia - "Rozumiem. W Platformie znaleźliście raj. Dobrze zarabialiście, chroni...

źródło: comment_UyS9gcjKW0nR59G6wG6wA3UNIRcoXdCW.jpg

Pobierz
  • 17
@trapist_e: Z kolegami z gimnazjum pobaw się w takie podchody. Masz setki artykułów i setki tysięcy ludzi którzy codziennie od kilku dni podają ci powody. Ja wiem dlaczego protestuje i ty tez wiesz, baw się dobrze lemingu
@bahanadala: jedyne powody jakie słyszę, to taki, ze to trzeba, ze to skandal dawać Ziobrze takie uprawnienia. Nic konstruktywnego. Dlatego Ciebie pytam. Bo połowa moich znajomych tak argumentuje swoje protesty.
jedyne powody jakie słyszę, to taki, ze to trzeba, ze to skandal dawać Ziobrze takie uprawnienia.


@trapist_e: Bo to jest właśnie sedno całego problemu. Sądy powinny być niezależne od polityków, koniec, kropka. To jest podstawa ustroju każdego państwa, które nie jest dyktaturą.

Nie oznacza to oczywiście, że obecny system jest idealny. Jest wprost przeciwnie, ale naprawianie tego w taki sposób, w jaki robi to PiS, to jak leczenie raka za pomocą