Wpis z mikrobloga

VW GOLF 4 Z SILNIKIEM 1.4 16V TO #!$%@? ZAKAŁA NIEMIECKIEJ MYŚLI TECHNICZNEJ, JAKBY HITLER ŻYŁ TO BY ZLIKWIDOWAŁ VW ZA WYPUSZCZENIE TEGO GÓWNOPODOBNEGO WYROBU. TO JEST PROSZE PAŃSTWA WYSRYW NIEUDOLNOŚCI INŻYNIERSKIEJ ŻEBY DO USZCZELNIENIA POKRYWY ZAWORÓW SĆIĄGAĆ ROZRZĄD TO JEST NIEPOROZUMIENIE. A PRZPEUSTNICE ŻYJA SWOIM ŻYCIEM. JAK CI ZAMARZNIE ZIMA ODMA TO OLEJ #!$%@? PRZEZ BAGNET ZA TAKIE COS W 1940 ROKU W NIEMCZECH W NAGRODĘ MIAŁEŚ WYCIECZKĘ DO OŚWIECIMIA, A ONI TO NORMALNIE LUDZIOM SPRZEDAWALI JAKO PEŁNOPRAWNE AUTO. DAS AUTO #!$%@? JEGO MAĆ... MUSIAŁEM TO Z SIEBIE WYRZUCIĆ... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mechanikasamochodowa
  • 22
@shenzhou: golf 4? ja mam AHW, obroty falują we wszystkie strony, myślałem ze dzisiaj juz to naprawiłem, to mi przymocnym skręcie kierownica na postoju zaczał przygasac xD jeszcze raz zmienię przepustnicę chyba, ale żadna nie chce sie zadopotować bo ciągle błędy w kompie wyskakują. #!$%@? porażka inyzynierska xD
1.4 jest spoko na miasto, tani w utrzymaniu i oplatach, troche go zrobic i jezdzic. Jesli nie byl bity to nie rdzewieje, zamki lubia padac ale to mozna wyczyscic i polutowac zimne luty...silniczki od climatronica to prawdziwa zmora tych aut, zawieszenia sa pancerne, tanie i latwe.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Znajomy mechanik szukał przyczyny dlaczego ten silnik nie pali na jeden cylinder. Samochód był nowo zakupiony i było widać że poprzedni właściciel też ostro grzebał w nim. Wymienił hydropoychacze dół już był rozbierany przez kogoś innego i dalej na biegu obrotach biegu jałowego chodził na 3ch. Ciśnienie sprężania było dobre i chwilę po odpaleniu chodził na wszystkich garach. Ja podejrzewałem że pewnie hydropoychacz za bardzo się rozsuwa przez np. zbyt