Wpis z mikrobloga

@slowikPR: pokaż się z najlepszej strony na zdjęciach, to jest Twoja reklama w końcu. Ja mam fotki w miejscach, w których niektóre różowe niegdy nie będą do tego insta z fotkami ze zwierzątkami i swoim sebixowozem. Trochę matchy wpada, jak nie ma odzewu po dniu to usuwam parę i mam gdzieś. Mam też bardzo prosty test na #!$%@? różowe. Bez głupich tekstów, zwyczajna rozmowa i w krótkim czasie pytanie o wyjście
@slowikPR: to też ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielokrotnie w barach lub wśród koleżanek znajomych gdy się spotykamy rozmawiam z dziewczynami (niejednokrotnie atrakcyjnymi) jak ze znajomymi. Bez względu na płeć, trzeba tylko zachować jakąś kulturę i nie wpychać nikomu swoich poglądów na siłę.

Najbardziej pochlebiające było dla mnie gdy przypadkiem dosiadła się do mnie Różowa 8/10, z którą łączyli mnie dalsi znajomi i rozmawialiśmy 4 godziny przy
@slowikPR: Musisz zrobić sobie jakieś względnie dobre fotki, nie jakieś selfi z dołu i słabej jakości :)
Uważam, że faceci nie muszą być super piękniusi 10/10, ale powinni wiedzieć jak zadbać o siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)