Wpis z mikrobloga

@Andreth: Na ogół coś się tam popiera. Ale jeżeli nawet ktoś jest zdegustowany wszystkimi, to ten czynnik nie gra żadnej roli.

Opozycjonizm to stosunek do rządzących. Koniec, kropka.
@BongoBong: Jakubiak za brak sprzeciwu został zaatakowany. Kukiz jest codziennie szkalowany za brak sprzeciwu i za niechęć do opozycji. Nie widzę żadnego powodu aby spora grupa ludzi miała dyskutować z opozycją mimo że nie popiera działań pis czy reformy sądów w obecnej formie. Zdanie Kukiza lub jak część z was mówi KuPiSa jest podzielane przez wielu w tym nawet narodowców czy mnie.
@Satan696: Pożyteczni idioci są 'atakowani' nie za 'brak sprzeciwu', tylko za ordynarne obrażanie opozycji, obrażenie protestujących i za wieczne usprawiedliwianie polityków PiS i podlizywanie się partii rządzącej.

@BongoBong:

Opozycjonizm to stosunek do rządzących. Koniec, kropka.


Oczywiście. Z definicji. Natomiast warto, by coś powstało z tego konstruktywnego.
@Andreth: Jakby opozycja nie była dokładnie tym z czym walczyła cała ta grupa to było by inaczej ale jak ktoś ma nie obrażać protestujących jak jeszcze 2 lata temu obrażali go non stop? Znając życie do teraz uważasz narodowców za zwierzęta i dobrze. Wasz tzw niedouczony plebs się uniósł dumom i honorem, ręki wam nie poda.
Narodowcem nie jestem, nie byłem i często z niektórych ich głupoty się ich śmieje ale
Znając życie do teraz uważasz narodowców za zwierzęta


Nie. Uważam za ofiary sprytnej politycznej manipulacji i braku edukacji (za który to brak odpowiedzialność nie oni ponoszą).

wyzywano


@Satan696: Obywateli RP tzw "liderzy KOD" obrażali non-stop, nazywali zadymiarzami, prowokatorami, agentami, Kijowski ich wyśmiewał. Anarchisci mieli znacznie gorzej - Nowoczesna chciała ich delegalizować, a PO wsadzała za obronę lokatorów. Mimo to w obliczu poważnego zagrożenia potrafili stanąć razem. Gwarantuję ci, że gdyby narodowcy
@Andreth ale gdy PiS ma rację to PiS ma rację. Na siłę będę PO/N nazywał inaczej, bo PiS tak powiedział? To to jest właśnie totalność. A PO/N jest totalna, bo krytykuje wszystko co rząd zrobi plus od razu kręci inbę bez żadnych normalnych argumentów