Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zobaczyć tą nową giełdę beatcoin.pl

Pierwsze wrażenia super. Strona wygląda estetycznie i czysto w wersji mobilnej. Nie zmusza do żadnych aplikacji na telefon tylko można przez przeglądarkę.

Nie rezygnujcie ze strony mobilnej na rzecz aplikacji bo ja używam głównie telefonu i przeglądarki do tego. To moja sugestia. Z tego co czytałem, pobieracie 0,3% z transakcji co nie jest najgorszym wynikiem.
Plusem jest że firma jest zarejestrowana w Polsce.

Chyba zacznę korzystać. Tylko mam nadzieje że ciągle pracujecie nad zabezpieczeniami i szukacie dziur bo jak się okaże ze nagle 50% pieniędzy zniknęło to może być za późno. Tak czy inaczej powodzenia na rynku.


#bitcoin #beatcoin
  • 12
  • Odpowiedz
Nie rezygnujcie ze strony mobilnej na rzecz aplikacji bo ja używam głównie telefonu i przeglądarki do tego.


@MagicznyHades: mam dokładnie to samo. Zainteresowałeś mnie tym. Długo szukam czegoś takiego jak apka chińskiej giełdy Okcoin na telefon tylko polskiej giełdy. Czy ta giełda ma aplikację na telefon i przede wszystkim funkcjonalny wykres? Wykres to podstawa dla mnie.

Wołaj ich @BeatcoinPL
  • Odpowiedz
@b__m__b: Obie formy sa dopuszczalne w mowie potocznej
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/te-czy-ta;2227.html
@mentis: XD chyba tobie płaci konkurencja ze opisanie mojego pierwszego kontaktu z nowa giełdą uważasz za kampanie marketingową

@pawlo74: Właśnie nie wiem czy ma ale jak zrobią to niech zostawią i rozwijają porządnie stronę mobilną. Ciekawe jak to z tą giełdą będzie i czy stanie się popularna czy nie bardzo. Osobiście życzę jakiegoś sukcesu skoro firma jest polska, jak zawsze.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak to z tą giełdą będzie i czy stanie się popularna czy nie bardzo


@MagicznyHades: moim zdaniem najważniejsze są dwie rzeczy, natychmiastowe przelewy i aplikacje mobilne. Mam wrażenie, że ludzie co biorą się za giełdy to goście starej daty, nie czają wiele rzeczy.
  • Odpowiedz
@mentis: Nie marketing, nie znamy gościa (a szkoda! dzięki za miłe słowa :-) )

@pawlo74: Nie mamy i narazie kombinujemy jak zrobić aplikację, żeby nie zaważyła na bezpieczeństwie. W zasadzie to w pierwszym alfa-planie miała być apka od razu na start, jednak po konsultacjach z pro-hakerami nie powstała w zamyślonej wersji. Będziemy myśleć o tym na pewno.

@pawlo74: Tak, przelewy to coś o co walczyliśmy naprawdę dzielnie i długo..
  • Odpowiedz