Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z tej strony anon 26 lvl od kilku lat mam problem z #depresja, #leki i #fobiaspoleczna. Zawsze uważałem że sam dam sobie z tym rade, ale ostatnio mnie to przerosło. W wyniku czego ostatnie tygodnie to jest #!$%@? dramat, niemam siły, niechce z nikim rozmawiać a wieczorami mam ataki leków podczas których leżę na podłodze, ryczę, i zastanawiam się jak popełnić samobójstwo żeby moja mama nie widziała ciała po fakcie. Więc jest #!$%@? i chce zapisać się do psychiatry. Po dwóch dniach dziś zrobiłem ten telefon (nienawidzę dzwonić) gdy musiałem powtórzyć dwa razy recepcjonistce że chce zapisać się do psychiatry temperatura ciała podskoczyła mi jak podczas atakow, potem minuta czekania na termin (ręce zaczęły mi się pocic) i dowiedziałem się że mam czekać prawie dwa miesiące na wizyte. NO #!$%@? MAĆ. Ja się boje że sobie albo komuś krzywdę zrobie, ledwo daje radę zadzwonić a tu #!$%@? czekaj i módl się. Piszę bo nie wiem co robić... Czy tylko wchodzi w rachubę wizyta prywatna #warszawa? Ja dam radę i zaplace, ale jest tyle osób co pracują za słabe pieniądze i dla nich wizyta za 150zl + leki jest dużym wydatkiem, to oni #!$%@? umierać mają...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli masz myśli samobójcze to jest to jedno ze wskazań do hospitalizacji na oddziale psychiatrycznym. Nie wiem jak dobrze znasz swojego lekarza rodzinnego ale może rozważyłbyś zeby pójść do niego i poprosić o takie skierowanie. Inną opcją jest wystawienie przez rodzinnego skierowania pilnego do psychiatry - lusem jest tez to że z rejestratorką nie będziesz musiał rozmawiać i ogarnięty lekarz powinien na tym skierowaniu w paru zdaniach wyjaśnić psychiatrze co
ŚwieckaPantera: W krk jest cos takiego jak osrodk interwencji kryzysowej , niejaki dyzur, moze w TWoim miescie tez jest cos podobnego. A jesli sprawa jest naprawdę powazna, to sa opcje, ze idziesz do rodzinnego i mowisz jak wyglada sprawa i on cos ci na pewno doradzi, i moze wlasnie wystawi skierowanie pilne. MOzna isc jeszcze po rpostu do szpitala, nie wiem na sor czy oddzial psychiatryczny i powiedziec w jakim jestes
WykopowaEskimoska: Byłem w identycznej sytuacji jak ty i zdecydowałem się iść do psychiatry jakieś 2 miesiące temu. Byłem prywatnie zapłaciłem 120 zł i dostałem receptę na prochy za 10 zł i były to najlepiej wydanie pieniądze w życiu. Prochy zaczęły działać po kilku dniach, a teraz czuje się już dobrze. Nie mam już tych wszystkich czarnych myśli i w końcu coś mi się chce. A zarejestrować się można przez internet. Jeśli