Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki,
Po raz kolejny mam pytanie z serii #gothic edycja rozszerzona. Jestem cieniem i dostałem od corristo zadanie "przesyłka dla magów" (czy jakoś tak), chodzi o podpytanie "plotkarzy" w zewnętrznym pierścieniu co stało się z posłańcem. Problem w tym, że obleciałem chyba wszystkich imiennych npców i żodyn nie ma takiej opcji dialogowej. Do kogo powinienem uderzyć, gdzie się udać?

A druga sprawa to zadanie z Nekiem - gdzie on do cholery jest?! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam szukam i znaleźć nie mogę, z bezsilności użyłem goto waypoint "szukajcie_ teraz #!$%@?", ale tam też go nie ma xD

Poratujecie? Internet milczy w tych sprawach, a już mnie #!$%@? bieganie od 2h po kolonii bez celu
  • 15
@kshl: Mod. Dodaje nowe questy, zmienia system rozwoju na bliższy temu co znasz z Nocy Kruka(tzn. po przekroczeniu progów rośnie koszt siły, zręki itp.), dodaje nowy obóz(bandyci), pozwala zostać Guru jeśli dołączysz do sekty itp. itd. I w przeciwieństwie do Mrocznych Tajemnic nie sprawia wrażenia skleconego przez kilku gimnazjalistów.
@beorn łoooo, zapomniałem o nim kompletnie! Dzięki
@kshl
Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie do gothic : v Zawsze byłem fanem mrocznych tajemnic, uważałem że dodają dużo klimatu, jednak przesiadka na ER to najlepsza możliwa decyzja, świetny mod, polecam każdemu