Wpis z mikrobloga

Pomocy! :) Wybieram się samochodem w podróż nad morze i marzy mi się ciche miejsce z ładną plażą na odludziu bez szalenstwa( zupełne przeciwieństwo Łeby czy innej Ustki) . Do plaży maksymalnie 3 kilometry z buta byle bez dzieciaków, januszy i grażyn czyhających na każdym rogu. Poleci ktoś jakąś miejscówke? chce tam spędzić maksymalnie dwa dni bo w planach mam "wypoczynkową objazdówkę" więc warunki nie muszą być królewskie jeśli chodzi o nocleg byle nie były spartańskie( brak sklepów też nie byłby problemem).
W głowie mam jakąś wieś zabitą dechami, po prostu blisko morza ale nie wiem jak znaleźć taki nocleg.

Poleci ktoś coś? #podroze #podrozujzwykopem #polskiemorze #turystyka #azylboners
  • 7
@Mitylos krynica morska lub Piaski. Jak chce ci się przespacerowac kawałek po plaży to ominiesz Januszy i będziesz miał swój dziki bez ludzi kawałek plaży
@porzuk: ja tam nie mieszkam, wiec Ci nie powiem. Mam tam rodzinę i stad wiem w ogole o Piaskach. Spedzam tam wakacje od malenkosci i przykro ze taka dziura zmienia sie w zapchana miejscowość. Rodzice byli na chwile w ten weekend i ludzi podobno tyle, ze przez te dziesiatki lat co tam jezdzimy, tyle nie bylo.