Wpis z mikrobloga

jak połączyć srajfona z telewizorem samsung UE32ES5500. Kiedyś przypadkiem uruchomiłem w telewizorze film z jutjuba odtwarzany w telefonie. Oczywiście teraz nie potrafię tego powtórzyć. Przez aplikacje samsunga łącze się z tv bez problemu, ale jak próbuję rozwinąć ten przycisk z urządzeniami na odtwarzanym filmie w aplikacji na telefonie to jest tylko ajfon. Pomuszcie bo ja nie umiem technologii ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ios #iphone #samsung #telewizory #turbonowoczesnetechnologiektorychzakooniepotrafiogarnac
  • 10
@zakoo: na youtube jak jestes polaczony z ta sama siecia wifi tel+tv powinienes miec telewizorek na wideo i wtedy sie przesyla obraz. ja jeszcze robie screen mirroring, sciagnalem apke AirPlay na Sony (nie pamietam modelu) i wtedy widzi mi go w Apple TV w telefonie i klonuje obraz.
@quarox: ogarnąłem... te larwy z szajsunga usuneli aplikacje jutjubową z mojego starego telewizora - dlatego nie pojawia mi się ikonka z telewizorkiem na video w telefonie :D :D airplay też nie mogę zainstalować bo taka apka nie istnieje... Wniosek jest jeden - telewizor do #!$%@? bo taki z niego smart jak ze mnie użytkownik ajfona :/
@MichaelT128: to jakiś gadżet podpinany do tv, tak? pierwszy raz w życiu chciałem świadomie odpalić yt z telefonu na telewizorze więc nie jest to rzecz dla mnie niezbędna :) nie da się tego zrobić w tym momencie więc następny raz za jakieś 30 lat :P
@zakoo: Nie ten przycisk. Do odpalenia yt na tv powinieneś mieć podobną ikonkę w prawym górnym rogu. Pojawia się kiedy wykryje jakiś tv w tej samej sieci wifi
@dlomlo: dzięki za pomoc, fakt - klikałem nie w to co trzeba. Problemem jest to, że usunęli mi wraz z aktualizacja tv aplikacje jutjub i stad moje problemy :) zmarnowałem dwie godziny życia