Wpis z mikrobloga

mirki z #plus #plusgsm #telefony mam pytanie :
Czy włączenie rachunku szczegółowego ( bilingu) kosztuje dodatkowe szekle ?
Dziś dostałem FV za telefon i mimo że mam nielimitowane rozmowy ,sms , itp to na FV mam dopisane : "połączenia i sms wykonane w kraju: - 4 PLN Nie wiem za co to . Napisałem do nich to dostałem wiadomość ,że nie są w stanie mi powiedzieć bo nie mam bilingu włączonego ...
U innych operatorów biling miałem zawsze włączony i nie było problemu z jakimiś dodatkowymi dopłątami bo wszystko dało się wyjaśnić . a w #plus jak w lesie ...
  • 10
@oliho: piniadz to piniadz
Operator musi miec bilingi to tak jakby lekarz operowal cie kombinerkami
4 zl masz potracone za pewnie wlaczona jakas opcje a nie chca sie teraz przyznac
Prosta sprawa 100 000 osob * 4 = 400 000 zl nq czysto za frajer :D
@oliho: a w aplikacji plusa coś widać?
Nie pamiętam zebys kiedyś włączał biling, ale mam tam informacje o wszystkich połączeniach i nawet internet (co kilka minut obciazaja mi po 4 grosze)
@oliho: to, że nie dostajesz bilingów nie znaczy, że nie rejestrują Twoich rozmów. Powiem więcej - mają obowiązek przechowywać wszystkie bilingi przez 12 miesięcy o ile mnie pamięć nie myli. Nieźle się wykręcają...
@Specjalista_Plus: dobra ...już dostałem wyjaśnienia ( na FB i BOK) ,ale dalej nie mogę pojąć tego że dzwoniąc z Polski do krajów UE to jest to w ramach pakietu UE120 , natomiast wysłanie sms/mms to dodatkowe koszty. Skąd więc nazwa " pakiet wymienny" jeśli nie mogę wymienić minut na sms bądź mms.
@oliho: Przed wprowadzeniem Euroregulacji (2017 r.) pakiet wymienny w ramach połączeń międzynarodowych obejmował rozmowy (nie zawierał wymiennych SMS-ów/MM-sów). Z kolei w ramach roamingu można było dokonać wymiany połączeń na SMS-y oraz MMS-y. Aktualnie pakiet ten dotyczy połączeń międzynarodowych. Wcześniejsza nazwa nie uległa jednak zmianie.