Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zna ktoś jakiś portal albo forum, gdzie można znaleźć partnerke na wesele. A może jakaś mirabelka? Szukam kogoś w wieku ok 25 lat.
Raczej nie jestem typem tancerza i balangowicza. Zawsze raczej preferowałem sale gimnastyczną/siłownie niż alkoho. Potrzebuje kogoś z kim będę mógł pogadać, pożartować i może po odpowiedniej dawce % w moich żyłach, powygłupiać. Szukam kogoś, kto będzie potrafił się zachować!!! Wesele jest w okolicy Lublina więc raczej stamtąd szukam partnerki co by nie było kłopotu z logistyką. Sam obecnie siedze w stolycy.
Adonisem nie jestem, raczej takie 6,5 /10 bym powiedział. #tinder #badoo

P,S. Wesele jest w II połowie sierpnia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 21
@YouMadeMe: Jak sięgam pamięcią do mojego wesela, to chyba 3 kumpli oraz mój młodszy brat przyszli bez osoby towarzyszącej. Również doliczam się 3 osób, które przyszły z osobą towarzyszącą, z którą nie były w stałym związku. Także nie widzę problemu z tym, żeby przyjść samemu...
OP: > Znam wielu facetow, ktorzy poszli sami na wese i bawili sie super. Ogarnij te teksty.
@YouMadeMe: Jak napisałem, nie jestem typem balangowicza i w zasadzie tańczyć nie umiem, bez procentów nawet nie próbuje :).
@mateusza: . Pare lat temu też zdarzyło mi się być samemu i szczerze nie polecam dlatego nie chce powtarzać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop