Wpis z mikrobloga

Mirki, czy tylko mi się wydaje że to jest już #!$%@? przesada? Koleś dla atencji idzie na cmentarz i obrzuca grób balonami z wodą. Rozumiem satyrę, no ale #!$%@?, chyba są jakieś granice? Gdyby #!$%@?ł coś takiego przykładowo w stronę islamu to pewnie byłby już w telewizji, albo martwy. I tak, wiem że ma to na celu wyśmianie tych wszystkich raków youtuba, ale mnie to nie śmieszy ani trochę. Nie wiem czy odpowiednie będzie napisanie, że jego ojciec się pewnie w grobie przewraca, ale chyba idealnie pasuje do całej sytuacji. Co o tym sądzicie?
Nawet nie wiem jak otagować
#youtube #patologiazewsi #afera
Zing - Mirki, czy tylko mi się wydaje że to jest już #!$%@? przesada? Koleś dla atenc...

źródło: comment_pzei9NHDXzX66qIWQPoDM2nDsyhRRSGl.jpg

Pobierz
  • 46
@Zing: Tylko widzisz, ten filmik nie miał na celu obrażenia czyiś uczuć religijnych, tylko wyśmianie tych jutubowych pranków. Wybrał taki scenariusz by odbiło się to jak najszerszym echem. To czy kogoś to bawi, czy nie to już indywidualna sprawa, ale kontekst był taki by sparodiować jutubowe pranki.

I wstrzymałbym się na Twoim miejscu z oceną, czy jego ojciec przewraca się w grobie, czy nie, bo nie znałeś, ani relacji jaką miał
@Zing: Jest nietaktem i ma być nietaktem, bo o to mu chodziło. O wykreowanie takiej postaci by szokowała, bo wtedy najłatwiej rozpocząć dyskusję na jakiś temat.


Mnie to nie bawi i uważam, że jest to słabe, ale nie ze względu na to, że nagrał to na cmentarzu. Rozumiem kontekst i dlaczego wybrał taką, a nie inną lokalizację, ale jest to dla mnie nieśmieszne i nie jest to powód by się obrażać.