Wpis z mikrobloga

#windows10 #windows ##!$%@?

Czołem mireczki. Windows 10 przez jakiś czas działał mi w miare ok, ale żeby nie było za łatwo to coś się musiało #!$%@?ć. Tym razem, przy wybudzaniu kompa z uśpienia, system muli jak #!$%@?. Pojawiło się to po jakiejś aktualizacji kilka tygodni temu. Sprawa wygląda tak, że go wybudzam i muszę czekać ze 3 minuty, aż mi się pojawi textbox do wpisania hasła po kliknięciu na te losowe windowsowe tapetki xD Po wpisaniu hasła, komp mieli jeszcze z kolejne 2 minuty, zanim możliwe będzie zrobienie czegokolwiek. Oczywiście mieli przy tym dyskiem tak głośno, że sąsiedzi myślą, że wiercę codziennie dziury w ścianach.

Kolejna rzecz, to ta #!$%@? mi odpala proces OneDrive, który zżera non stop 30% procesora xD

Powiedzcie mi mirasy, jak to gówno naprawić? Siedzę na #thinkpad #t420 jeśli to ma jakieś znacznie
  • 6
  • Odpowiedz
@blackmaul: Nie wyznaje się w Win10 (w2k master race :^), ale z dyskiem miałem podobny problem. W moim W520 stockowo zastałem Seagate Momentus Thin - te dyski miały renome padających, a pomijając nawet to, tuż przed wymianą na SSD dysk był tak głośniejszy niż większość laptopowych dysków na PATA które widziałem (and trust me, i've seen a lot)...


Zalecam wymianę, najlepiej na WD :>
  • Odpowiedz