Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurier przywiózł paczke, ja z całego podniecenia nową zabawką nie podpisałem się przy odbiorze. Nawet mi nic nie podsunął tylko szybko uciekł. Zabawka w jednym miejscu jest ułamana. Co ciekawe karton też był uskoszkodzony, a w środku nie znalazłem brakującego kawałka ppastiku. Pewnie dlatego sierdolił. Ja to już sobie skleiłem, może niepotrzebnie, bo mogłem najpierw dzwonić i reklamować. Teraz mam ochotę przycebulić i wykłócać się, że "gdzie moja paczka?!?!". W koncu nigdzie sie nie podpisywałem...Jakie mam szanse?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #kurier #kurierzy #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 7
Nie warto kurier sam podpisał pewnie zależy też czy podpis elektroniczny czy na kartce a dwa jedyne co to mógłbyś się sądzic w sądzie z grafologami męczyć itp a koszta by wyszły większe i ilość czasu niż ta zabawka pewnie warta
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie ma szans, nie warto...
Pracuję w firmie gdzie kilka razy w tygodniu przychodzą paczki z zawartością wartą po parę tysięcy minimum.
Ilekroć przyszła paczka uszkodzona i pracownik ją przyjął to on był obciążany za wszelkie braki, właśnie ze względu na to że od nich nie sposób wyciągnąć pieniędzy bez wytaczania procesu który pochłonie większe koszta niż ten towar był warty...
Pierwszego dnia w pracy trafił mi się taki kurier
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepiej zadzwoń do firmy kurierskiej i powiedz ze towar jest uszkodzony, kurier przyjedzie, spiszecie protokół i prawdopodobnie otrzymasz Jeszcze raz ten sam produkt nienaruszony. Czasem bywa tak ze gdzieś w trakcie transportu paczka sie zniszczy, pytanie tylko czy były ślady na kartonie wskazujące ze towar jest uszkodzony. Po to sa te paczki ubezpieczone żeby w razie co reklamować.