Wpis z mikrobloga

Mirki e-handlujące, mam pytanie co tam polecacie do systemu internetowych płatności? Których dostawców polecacie? Tam pomiędzy nimi jest kwestia tylko % od każdej zarobionej złotówki, czy może jakieś technologie/zabezpieczenia?
Kojarzę #dotpay #payu #platnoscipl i co tam jeszcze jest? Będę wdzięczny za merytoryczną pomoc, gdyż planuję otworzyć sklep internetowy i chciałbym bardzo automatyczne płatności. #internet #handel #ecommerce #ebiznes #biznes #pieniadze #informatyka #sklepyinternetowe
Pobierz bobbyjones - Mirki e-handlujące, mam pytanie co tam polecacie do systemu internetowyc...
źródło: comment_SJPh5W4x7uBqHumzi4AyVfvwpevsEdEZ.jpg
  • 6
@bobbyjones: w skrócie: payu najdroższe, platnosci.pl to payu, sofort - NIE (chyba, że sprzedaż na niemcy i okolice). Reszta kwestia gustu, a może bardziej: czy twoja platforma X nie będzie robiła problemów. Z punktu widzenia klienta to działa wszystko podobnie (oprócz sofortu). Płatnosci visa/mastercard z reguły są na oddzielną umowę (inne stawki oferowane). Mało znaną jeszcze nowością są płatności on-site - tzn. klient NIE wychodzi na zewnętrzną stronę banku żeby zapłacić.
@Uzytkownik_Wykopu: Dzieki, tak wlasnie dzis zrobiłem. O ile zadzwoniłem póki co do 3 operatorów i każdy z nich do godziny miał wysłać ofertę, tak tylko platnosci.pl przesłało. Do PayU probowałem się kilka razy dodzwonić, jednak po 10minutach słuchania muzyczki - zrezygnowałem za każdym razem.
Dzięki za tych kolejnych dostawców, obadam jutro.
Platforma wordpress, każdy z nich ma łatwą instalację swoich płatności