Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja :(

Pracuje od tygodnia na hali gdzie robi się oprawy do lamp itp, dużo działów i dużo roboty. Typowa praca na wakacje za minimalną krajową. Codziennie przerzucali mnie gdzieś indziej i musiałam się uczyć wszystkiego od nowa. Dzisiaj tak samo, jakis #niebieskipasek pokazał mi jak się robi wiec tak robiłam, w ogole pierwszy przypal bo zostawili mnie z tym samą gdzie dwie babki naprzeciwko robiły to we dwie (a pracują tam kilka lat) a ja byłam zdana na siebie. No ale robiłam jak kazali, jedną lampę robiłam godzinę :)))) a i tak źle i musiałam wszystko od nowa robic. I znowu zdana na siebie. Dopiero po kilku godzinach ogarneli ze sama nie daje sobie rady i dali mi do pomocy kogoś.
A potem przyszedł on, cały na #!$%@? i zaczął do mnie się sapać że jak ja w ogole robie ze co to #!$%@? ma byc ze ile ja zrobiłam w ciagu tylu godzin i ze jedna lampa poprawiana jest 10 razy. I jakieś ironiczne gratulacje. Przetrzymywałam to 8h i nic nie mowilam (#!$%@? here), przy ludziach innych mowil "weźcie ją stąd" "10 razy bedzie poprawiać lampe" a w drodze do domu wybuchłam i tak juz kilka godzin to przeżywam. Nie chcę ram dłużej pracować, traktują mnie jakbym wszystko juz musiała umiec, a jak mnie przerzucają jak jakiegos śmiecia to jak mam się nauczyć czegoś porządnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) A to tutaj nie ma dla mnie miejsca a to tutaj.
Czy mądrze jest juz jutro nie isc do pracy, zadzwonic do agencji pracy tymczasowej powiedzieć Elo i szukać nowej pracy czy lepiej przetrzymać te 6 tygodni? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sama nie wiem, nie chcę być gnojona wszędzie i na każdym kroku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #podludzie #niebieskiepaski #kiciochpyta #pytanie #praca #pracbaza
  • 61
@laczka mnie też gnoją.
Kierownik, który niedo końca się zna, ale może, więc gnoi.
Teoretycznie pode mną monterzy - patrzą lokalnie, nie mając w głowie całości.

W każdej pracy znajdzie się menda. Albo dwie.
Najczęściej dziesięć.
Czasem to takie kocenie i po jakimś czasie odpuszczają. Nie oceniaj pracy po jednym dniu. Pochodź tam przynajmniej tydzień albo dwa (żeby chociaż na waciki uzbierać).
Nie dawaj sobą pomiatać, spokojnie wygłaszaj swoje racje.
Klata do
A potem przyszedł on, cały na #!$%@?


@laczka: XD

kilka godzin to przeżywam


@laczka: Miej #!$%@? a będzie ci dane :) Przede wszystkim jak ten koles będzie sapał poproś o rozmowę z jego przełożonym i przedstaw sytuację oraz fakt że szkolenie było kiepskie czy za krótkie. No chyba że faktycznie masz dwie lewe ręce to szukaj innej roboty.

I nie łam się, firma nie upadnie jak nie zrobisz tej lampy.