Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio przez prawie tydzień na wczasach. Jechałem ze szwagrem jednym autem, więc swoje zostawiłem u niego na osiedlu ( ul. Klimasa ). Po powrocie zobaczyłem, że #!$%@? mi listwę pod światłami, więc kulturalnie poszedłem po nagrania z kamer, w końcu stałem pod jedną z nich.
Czaicie, że w godzinach 20:30 - 4:50 są wyłączone? xd Fajne strzeżone osiedle, nie powiem.
#wroclaw #samochody
Lorax - Byłem ostatnio przez prawie tydzień na wczasach. Jechałem ze szwagrem jednym ...

źródło: comment_Gg5p4owQh1IeETkyaREhiFPMTc8mE8SV.jpg

Pobierz
  • 36
@Oude_Geuze: @rybak_fischermann: ja panowie się domyślam, że dlatego nie działają ale skoro jest informacja, że osiedle monitorowane to mogliby dodać drugą, że w ciagu dnia tylko. xd
Tak to bym nie zawracał głowy sobie ani pani która musiała jeździć mi to zgrywać.

@Dejus: groszowe sprawy, więc się nie przejmuję. Miałem tylko nadzieję, że znajdę na nagraniu jakiś fragment twarzy i ktoś się trochę powstydzi jak zobaczy swoją akcję w
@Wychwalany: ogólnie to dostałem nagrania do 23 zamiast do 26.07. xd No i kto woli ukraść coś ze środka osiedla w środku dnia? Zresztą to pierdoła, więc obstawiam bardziej jakiś odpał po pijaku niż zorganizowaną akcję przestępczą.
@Lorax: Raz mi jakieś ćwoki #!$%@?ły listwę boczną, w biały dzień. Na cholerę im ta listwa nie wiem do dzisiaj, jeżdżę bez. Estetykę tego samochodu spisałem na straty lata temu.
@maniok: roboty co noc? Cieżko mi uwierzyć. Chyba, że chodzi o wzbogacanie okolicznego warsztatu w części. xd

@Stive: widziałem pomieszczenie z monitoringiem, ochroniarze nie mają tam nawet dostępu. Specjalnie przyjechała pani, żeby podpiąć mój dysk, po nagraniu "wszystkiego" zostawiła go w kanciapie do odbioru.

@anas_lex: może mieć więcej aut, bo szwagrowi dwa razy znaczek ukradli. Tylko jemu się nie chciało iść po nagrania.

@HeadH: mi się coś teraz
Po powrocie zobaczyłem, że #!$%@? mi listwę pod światłami


@Lorax: Standard w Audi, ze względu na to, że łatwo wypadają i ludzie wolą ukraść niż kupić. Ja straciłem 4 listwy, teraz mam przykręcone na śruby.