Wpis z mikrobloga

TL;DR Robię apki mobilne do portfolio i mogę komuś strzelić apki za ułamek ceny. Jedynym nienaruszalnym warunkiem jest możliwość umieszczenia ich publicznie w moim portfolio (ich kodu i całej reszty).

Trzepię do portfolio projekt. Apki mobilne android+ios + prawdopodobnie AWS z graphql. Dlatego skłonny jestem komuś trzepnąć jakiś fajnie skomplikowany, nierozbudowany projekt za ułamek ceny rynkowej. Fajnie skomplikowany to umiarkowane animacje, pełny offline itp. Możliwe, że będzie napisany po Bożemu z kontrolerem typów, unit testami, ale także z testami e2e. DevOps albo amazonowy albo microsoftowy. Jak nikt się nie zgłosi to pewnie walnę jakiś bieda CRM, więc nie dajcie mi się zanudzić :D. No i jak ktoś by chciał potem klienta webowego to już nie na stawkach do portfolio, ale łatwo da się postawić.
#programowanie #freelance #androiddev #iosdev #aplikacjemobilne #reactnative #startup #firma
  • 14
@cycun nie korzystałem jeszcze, więc pewnie będę pchał storybooka, jakieś cli niestandardowe i co się da czego nie testowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LiuKang: zależy od zakresu. Konkretny projekt - konkretne wymagania - konkretna wycena. Natomiast to, że będzie taniej niż gdziekolwiek to można wtedy samemu sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@parachutes: 8/8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lu43n: bez urazy, ale nie tykam się opencarta, bo to syf jakich mało. Protip to na przyszłość graphql zamiast resta w 90% przypadków jeśli chcesz mieć apki mobilne. Restowe api nadal mają swoje zastosowania, ale w połączeniu z opencartem to byłaby rzeź dla mobilek.