Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy,

Mam problem. Od rana nikt nie może się ze mną połączyć i ja również nie mogę wykonywać połączeń. Po wybraniu numeru po chwili "Połączenie zakończone". Telefon Redmi Note 4 Global S625 z BG. MIUI 8 z wszystkimi aktualizacjami OTA na tę chwile. Sieć: #a2mobile (pakiet niewyczerpalne wszystko aktywny).

Problem występuje tylko gdy ustawię preferowaną sieć LTE lub 3G. O dziwo po przełączeniu na 2G jest ok. Wcześniej śmigało we wszystkich trybach bez problemu. Czy miał ktoś podobny problem? Coś mi się zdaje, że to może być jakaś opcja, przełącznik, którego niestety nie mogę znaleźć. Pomożecie?

#miui #xiaomi #redminote4
  • 5
a przekladales karte sim do drugiego traya?


Przed chwilą spróbowałem i niestety nic to nie daje. Docelowo to i tak nie jest rozwiązanie, gdyż mam kartę SD w slocie hybrydowym.
@PurpleHaze: @czopka: ok już wszystko działa. Okazało się że coś z poziomu miui nie trybiło. Może komuś się przyda: zrobiłem tak Ustawienia -> informacje o telefonie -> klikamy kilka razy na pamięć wewnętrzna -> informacje o telefonie 1. Tutaj mamy ustaw preferowany tryb sieci gdzie jest dużo wiecej trybów do wyboru. Przedstawiłem na LTE only i jak ręką odjął. Po tym po standardowym wejsciu w ustawienia preferowanej sieci (tam gdzie