Wpis z mikrobloga

Nieraz widzialam tu #gorzkiezale na temat lasek, ktore inaczej wygladaja na zdjeciu a inaczej na zywo. Nie dowierzalam troche, ze ludzie az tak oszukuja, az sama nie trafilam na takiego asa. Dobrze, ze mi napisal, jak bedzie ubrany, bo bym go za chiny ludowe nie poznala ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamiast fajnego 7/10 przyszedl 4/10 () jak sie domyslacie kolejnej randki nie bylo, chyba zauwazyl rozczarowanie na mojej twarzy, bo się wiecej nie odezwal
#tinder #logikaniebieskichpaskow #randki
  • 56
@Eolienne: no nie wiem na czym polegało to obrobienie, u kobiet z reguły wchodzi w gre ukrywanie nadwagi, czyli fotki samej twarzy plus milion filtrów, wiec zapytalem jak on to zrobił

poza tym to słyszałem ze wyglad nie ma znaczenia, jak to z tym jest?
@dodo_: nie, bo pomyslalam, ze dam mu szanse, ale chyba w pierwszej chwili musialo byc po mnie widac, ze sie spodziewalam kogos innego. Chociaz nie wiem na co liczyl, wrzucajac podrasowana fote
@Pawlikowski-33: wyglad nie ma znaczenia jak wiesz jak ten ktos wyglada i stwierdzasz, ze pomimo brzydkiej mordki i tak jest zajebisty. a nie przychodzisz na spotkanie i zaskakuje cie jakas inna twarz.

Potem przyjrzalam sie zdjeciu i to byl on, tylko ze zdjecie z najbardziej korzystnej strony plus wg mnie wyfotoszopowane. Dlatego jak nigdy wczesniej go nie widzialam to na zywo bym go nie rozpoznala