Wpis z mikrobloga

Taguję tego posta #rozdajo i żadne krzyki i żadne płacze mnie nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne.

Najlepsza odpowiedź wg mnie wygrywa białą Lożę Szyderców, spośród plusujących mirkorandom wylosuje nowego właściciela czarnej Loży Szyderców, a najbardziej plusowana odpowiedź otrzyma dodatek do Loży - Wiejskie Sprawy.

Zadanie to: zepsuj rozmowę o pracę w trzech słowach i umieść je w komentarzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#lozaszydercow #tonaszydery #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_KHYauypse7vhkRiirLNq1TxX7AF3tdW2.jpg
  • 215
Czyli zgodzisz się ze mną, że Dragon Ball to yebany maystersztyk? Za dzieciaka do mojego miasta była dostawa raz miesiącu tylko 10 sztuk komiksu DB. Trzeba było się zapisywać na listę i robić przedpłaty a czasami nawet licytować :D


@loza__szydercow: No jasne że był ale było w owym czasie też wiele innych fajnych tytyłów, jak choćby Kapitan Tsubasa, Gigi, Daimos czy komiczny Yattaman. Potem jeszcze oglądałem na Hyperze. Full Metal Alchemist,
@MagnitudeZero: Sklepikarka przykładała na tych komiksach pewnie z 600%, hehe. Z tytułów, które wymieniłeś, przeszedłem też przez Damiosa, Hellsinga i Full Metal Alchemist. Dopiero na studiach wróciłem do tematu i trafiłem na Death Note i Bleacha. To by było na tyle, ale dobrze się przy tych pozycjach bawiłem, nie ma co :)