Wpis z mikrobloga

@neonn: No, to w sumie trochę przerażające, że różowym się to podoba. Te brwi to jest dramat i pomyśleć, że to nadal wszystko po to żeby przedłużyć gatunek. Jak będziemy się tak rozmijać w kwestii gustu to wyginiemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@neonn a dlaczego miałoby być złe. Nie mówię że robię takie same, szczerze mówiąc nie umiem, ale sam kształt mam naturalnie taki sam i zawsze je podkreślam z tego względu że mam ciemne włosy a brwi rzadkie i jasne więc bez tego wyglądam śmiesznie.
  • Odpowiedz
  • 2
@qvpnt mnie przeraża że są takie równe jak od linijki, wg mnie akurat to wygląda nieładnie. Nie mówię że mają być niewyregulowane ale nie jakby były gilotyna przycinane :)
  • Odpowiedz
  • 1
@vkzk są złe bo są obciete od linijki i wygląda to komiczne. Równie komiczne są brwi-kreski odrysowane od szklanki
  • Odpowiedz
@Akayari: jasne, że możesz, ale come on, co jest nie tak z tymi brwiami? prawda, nie są super naturalne, ale na pewno nie są przerysowane ani jak jebnięte markerem. sama takich nie noszę, wolę delikatniejsze
  • Odpowiedz
  • 1
@Akayari ten makijaż jest poprawny. Rozumiem jak ktoś czepia się kresek zamiast brwi albo niewiadomo czego ale ten jest poprawny. To że tobie się nie podoba nie znaczy że to jest #!$%@? ;) są ładnie wycieniowane, może za bardzo maja idealny kształt ale jeżeli komuś to odpowiada to czemu nie
  • Odpowiedz
@brak: Rozumiem, że masz podobne, skoro tak mnie atakujesz c:

Po prostu moim zdaniem, co powtarzam.. moim wyglądają super nienaturalnie, jak jakaś nalepka.
Być może to kwestia jasnego cienia nałożonego pod dolną linią brwi, nie wiem. Ewidentnie po prostu wygląda to jak z kreskówki. A panuje teraz taka moda i po prostu mi się ona nie podoba :D
  • Odpowiedz
@Akayari: moim zdaniem brwi śliczne. Sama pewnie nie miałabym tyle cierpliwości. A tak btw każdy niech maluje się i wyglada jak chce. Nikomu tym krzywdy nie robi wiec nie rozumiem idei tego postu. Ładne jest to co się komu podoba;)
  • Odpowiedz