Wpis z mikrobloga

Patrzę na Wupecję a tam znowu temat Miesięcznic Smoleńskich. Do PiSu mi daleko jak stąd do wieczności ale zastanawia mnie jedna rzecz - na #!$%@? wszyscy przeciwnicy się tam pchają ?

To tylko wywołuje efekt Streisand - im więcej przeciwników, tym więcej zwolenników, którzy ruszają dupę zamiast oglądać powtórki Familiady. Im więcej zwolenników, tym więcej fanów "Na Wspólnej" czy innego TVNu (nie znam się, nie oglądam TV) rusza do walki antymiesięcznicowej. Spirala #!$%@? się nakręca, podobnie jak z krzyżem pod Sejmem.

Wystarczyło by odpuścić na kilka miesięcy a ta impreza zdechła by śmiercią naturalną z braku zainteresowania. Mohery nie miały by przeciwko czemu protestować i wolały by ugotować obiad dla wnuczków zamiast pchać się i robić zadymę.

#polska #polityka #smolensk #miesiecznicesmolenskie #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 33
Wystarczyło by odpuścić na kilka miesięcy a ta impreza zdechła by śmiercią naturalną z braku zainteresowania.


@Wujek_Fester: Nie zdechłaby, bo PiS to animuje. Tobie się serio zdaje, że to jakiś spontan? Połowa tam to politycy PiS. Big event. Pozycję w partii można odczytać po tym, jak kto blisko Jarka stoi.

Przypominam też, że kontrmanifestacje są raptem od marca 2016 (początkowo kilkuosobowe), a miesięcznice od 2010.
Do PiSu mi daleko jak stąd do wieczności ale zastanawia mnie jedna rzecz - na #!$%@? wszyscy przeciwnicy się tam pchają ?


@Wujek_Fester:
A gdzie można zaprotestować przeciw ośmieszaniu państwa polskiego coraz to nowymi bredniami o zamachu i dochodzeniu do prawdziwej prawdy? że już nie wspomnę jak bardzo muszą rozwalać np. instytuty naukowe, bo np. nie chca wystawiac ekspertyz po myśli religii smoleńskiej. To wszystko nic?
@przeciwko78: @terion: @ediz4: @smieja_im_sie_pysie:

Wlasnie do tego pije - z idiotami sie nie walczy, idiotow sie ignoruje a to co reprezentuja soba obie strony tego sporu to zenada do kwadratu.

Tam nie ma rozmowy na argumenty czy szukania najlepszego rozwiazania satysfakcjonujacego obie strony, tam jest konflikt ideologicznych #!$%@? probujacych zablokowac inne ideologiczne #!$%@?. Jedni i drudzy siebie warci a jedyna roznica pomiedzy nimi jest strona barykady.
WujekFester - @przeciwko78: @terion: @ediz4: @smiejaimsiepysie: 

Wlasnie do tego p...

źródło: comment_k6FcfFOQNwVJULvP6RkNwSpRU6oBtPp1.jpg

Pobierz
No fakt, jak do drugiej - tej debilnej strony


@smieja_im_sie_pysie:
Wlasnie w tym momencie pokazales, ze nie roznisz sie niczym od fanatykow PiSu poza znakiem '-' z przodu.

Tak sie sklada, ze wielu moich dobrych znajomych obstaje mocno za PiSem majac gleboko w dupie kwestie smolenskie a tylko z tego prostego powodu, ze jest to pierwsza partia polityczna od prawie 30 lat, ktora w jakikolwiek sposob rozwija swiadomosc narodowa i historyczna
tylko z tego prostego powodu, ze jest to pierwsza partia polityczna od prawie 30 lat, ktora w jakikolwiek sposob rozwija swiadomosc narodowa i historyczna oraz postawila sie Niemcom w sprawie muzulmanskich imigrantow, ktorych PO chcialo brac na kazde pierdniecie Niemiec, bez zadnych konsultacji spolecznych. Tylko tyle i az tyle.


@Wujek_Fester: Nie wiem co ma piernik do wiatraka? Co ma poparcie do PiS do kwestii miesięcznic i debili wierzących w zamach? Inaczej
Nie wiem co ma piernik do wiatraka? Co ma poparcie do PiS do kwestii miesięcznic i debili wierzących w zamach? Inaczej takich ludzi nie da się nazwać, tylko DEBILE.


@smieja_im_sie_pysie: Dokladnie to samo co teczowe flagi w PO, wizerunek Marksa w Razem, Piwo Ciechan i Liroy u Kukiza czy Jezus w Kosciele Katolickim.

Niestety, Ty przed rozpoczeciem rozmowy wyskakujesz z 'debilami' i chcesz byc traktowany bardziej powaznie niz ktos wierzacy w
Dobra, skończ pisiorze bo czytać się tego nie da.


@smieja_im_sie_pysie: Widzisz ? Dokladnie o tym pisze.
"Zamiast sie dogadac, lepiej porwac sie do szabel".

Z reka na sercu, nigdy nawet mi przez mysl nie przeszlo aby na PiS glosowac, ale poniewaz nie zgadzam sie z Twoimi pogladami, jestem nazwany pisiorem. To jest wlasnie typowe zachowanie buraka, w obliczu braku argumentow.
@Wujek_Fester: W obliczu jakich argumentów??? Człowieku, rozmawiamy o #!$%@? miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, przedstawianej przez obóz rządzący jako ZAMACH. Są tam obywatele, którym rzygać się chce od tej hipokryzji i zakłamania PiSuarów, od grania największą tragedią w politycznych celach, od tego spaceru po trupach. Jeżeli tego nie rozumiesz, buraku, to odpuść sobie jakiekolwiek pseudointelektualne wywody.
@smieja_im_sie_pysie: "Hipokryzja i zaklamanie PISuarow", "Spacer po trupach"....rowniez PISuarow.
Bronisz honoru martwych PISuarow atakujac zywych PISuarow ? System overload.

Jezeli rzygac Ci sie chce od zaklamania to wylacz TV i idz na spacer, poswiec czas najblizszym.

Na swiecie znajdziesz dziesiatki tysiecy ludzi w aluminiowych czapkach na glowach, ktore chronia ich przed promieniowaniem kosmicznym, ze swoimi 20 zwolennikami, wiecej ich nie znajda bo nikt ich nie bierze powaznie. Gdyby nagle wladza zabronila