Wpis z mikrobloga

@polo195 jeśli wejdziesz "na gotowe" to dobra opcja. Jeśli dopiero miałbyś tworzyć, wdrażać i utrzymywać system pod RODO to lepiej się dobrze zastanów. To gruba sprawa, można nieźle popłynąć, nawet karnie. Osobie bez doświadczenia nie polecam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Efrin ogólnie to chodź oficjalnie nie jestem ABI to i tak w pracy jakaś tam część obowiązków z tego zakresu na mnie leży, tylko bez dodatku $$$
Dlaczego ? Bo jako jedyny się tym intwresuje i szef to gdzieś wyłapał. A, że nikt inny nie ma bladego pojęcia w firmie to ktoś musi.
  • Odpowiedz
@polo195: Jeżeli będziesz zainteresowany to mogę zrobić ci szkolenie online z tego zakresu (zajmuję się tym profesjonalnie). Dopiero szkolenia otwarte planuje uruchomić w okolicy października. Włącz otrzymywanie wiadomości prywatnych to podeślę adres do strony.

Z mojego doświadczenia - przygotowanie organizacji do wdrożenia rodo zajmuje co do zasady kilka miesięcy. Dlatego lepiej temat zacząć odpowiednio wcześnie by zdążyć na termin 25 maja 2018 r.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Efrin w chwili obecnej to muszę przeczytać dwa rozporządzenia UE. Wtedy to będzie miało sens (odczuwam hroniczny brak czasu) PW włączę choć powinno działać :)
  • Odpowiedz