Wpis z mikrobloga

@kinollos: no teoretycznie może tak się stać, ale chodzi o to żeby materiał z którego są wykonane nie był przemakalny, czyli nie jakieś zamszowe czy inne szmaciane. Sądziłem że można się tego domyslić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FLAqMastah: OK, nadal, niech będą nasiąkające od góry, ale nie przemakające od dołu (czyli jak wdepnę np. w głębszą wodę czy coś to żeby się nie zamoczyły w sekundę, albo jak jadę w leciutkim deszczu z nogawką naciągniętą)
@Przepior86: No to w takim razie polecam to, co @Kick_ass . Z @FLAqMastah chcemy ci pomóc, żebyś nie kupował czegoś, co nie spełni twoich wymagań, ale ty się dzielnie bronisz. Miałem buty Dainese Latitour Gore-Tex - zobacz sobie, spełniają twoje założenia, może poza ceną. Wiesz jak fajnie w nich chlupała woda po jeździe w deszczu?
@kinollos: no do teraz też w długie trasy jeździłem w takich szmacianych motocyklowych trampkach, więc zapewniam Cię że będzie to dla mnie duży skok :D a wysokich butów nie chcę, bo tam gdzie prawdopodobnie będę z nich korzystać niedługo nie będą mi potrzebne, a wręcz będą udręką. Dlatego wiem precyzyjnie o co mi chodzi, a nie widziałem sensu pisać autobiografii żeby powiedzieć dlaczego potrzebuję takie a nie inne buty :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.