Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy z #gimbynieznajo #wykopplus30club
Dokończ zdanie zaczynające się od:
Jestem tak stary, że pamiętam jak...

Celem zabawy jest też uświadomienie gimbom jak bardzo zmienił się świat, gdy sięgniemy do naszych wspomnień z dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zaczynam od kilku własnych:

1. Jestem tak stary, że pamiętam jak zmieniało sie w Polsce pasmo fal UKF (FM) i w kościołach informowano, gdzie można swoje radioodbiorniki przestroić tak, by nadal mogły odbierać Radio Maryja :)
wyjasnienie
2. Jestem tak stary, że pamiętam jak numery telefonów były 5-cyfrowe
wyjasnienie
3. Jestem tak stary, że pamiętam jak w autobusach były tylko kasowniki typu "dziurkacz" (pic related)

Zapraszam do zabawy, edukacji i nostalgicznych wspomnień! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ncpnc - #glupiewykopowezabawy z #gimbynieznajo #wykopplus30club 
Dokończ zdanie zacz...

źródło: comment_TLt1DG12s7t53pfVMd1nLE9cDgmmg9JB.jpg

Pobierz
  • 478
  • Odpowiedz
@ncpnc: jestem tak stary że pamiętam jak wyglądał świat bez internetu, gdzie dzieciaki kopały piłkę na osiedlach i lepiły babki z piasku, dzieci żarły piach i piły wodę z kałuż, nikt nie miał histerii o różne wydumane choroby, autyzmy, raki, sraki
  • Odpowiedz
@bitcoholic: @Andi128:
Jestem tak stary, że pamiętam ja do referatów człowiek się przygotowywał spędzając długie godziny przepisując fragmenty mądrych książek w czytelni, bo nie wszystko było dostępne w bibliotece, a xero nie było wszędzie i drogie.
  • Odpowiedz
@ncpnc:
1) jestem tak stary, że pamiętam gdzie trzeba było iść po kartki na mięso.
2) jestem tak stary, że pamiętam jak przed trzynastą ustawiały się kolejki pod monopolowym.
3) jestem tak stary, że moje pierwsze klocki Lego kupowane były w Baltonie.
  • Odpowiedz