Wpis z mikrobloga

@PZt37
@PZt37 Ktoś kto pracuje to ogląda? Praca i w tle Daniel malgical? Nie lepiej muzy dobrej posłuchać? Btw. Nie jestem gimbem i właśnie nie mogę zrozumieć tego że młodzież traci czas na oglądanie tego a wspomnień z tego i doświadczenia 0.
Nie jestem gimbem i właśnie nie mogę zrozumieć tego że młodzież traci czas na oglądanie tego a wspomnień z tego i doświadczenia 0.


@Pietiapk1: Gimbem wiekowo może nie jesteś, ale mentalnie z pewnością. #!$%@? Ci do tego kto co robi ze swoim czasem. Następny coach się znalazł. Ty teraz właśnie tracisz czas na bezsensowne przepychanki. Życia na gry Ci nie szkoda? : https://www.wykop.pl/wpis/25897319/moze-ktos-sie-nudzi-i-pomoglby-mi-zlozyc-na-morele/
Mam 3 letniego syna i chciałbym żeby spędzał czas z ludźmi a nie ich oglądał w interecie. Zresztą jakich ludzi. Przecież to jakaś patola. A grę obiecuje sobie odpalić od kilku lat i nie mam na to czasu, ale nie myśl że będę siedział cały dzień i grał... Po prostu sentyment i rozrywka czynna powtarzam czynna... bierzesz w czymś udział. Tego Daniela można porównać do oglądania szkoły na tvnie. Jakieś gownoaktorstwo i