Wpis z mikrobloga

Mirki taki temat jest. Kumplowi rodzice otwierają listy, które do niego przychodzą i nie widzą w tym nic złego bo mówią, że jak mieszka z nimi to przecież nie ma żadnych tajemnic. Chcielibyśmy im utrzeć nosa i stworzyć jakieś pismo (może być np. Urzędowe ), które oni otworzą i przeczytają. Macie jakieś pomysły? Myślałem o wezwaniu z sądu na rozprawe w związku z dilerką ale chętnie wysłucham propozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patologiazewsi #pytanie
  • 133
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: ale to napisz fejkowy list np. do ojca, że odnaleziono jego nieślubne dziecko i wzywają na stawiennictwo / potwierdzenie ojcostwa i ustanowienie alimentów. Jak nie mają tajemnic to przecież powiedzą synkowi co tatełe nawywijał xD
  • Odpowiedz
Wszystkie sądowe pisma są poleconymi, które może odebrać wyłącznie adresat.


@Ignorantum: W teorii. Zależy od listonosza. Np. mój zostawiał nawet listy z sądu w skrzynce (polecone!) dopóki nie złożyłem skargi. To teraz zostawia ojcu:) Ba- dostałem pismo z ABW z wyraźnym dopiskiem "do rąk własnych", a i tak zostawił domownikowi.
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: Weź do koperty wsadź woreczek strunowy z mąką w środku i dołącz list z czymś w stylu: "Takim towarem to sobie z frajerami dillować, a nie z nami. Masz czas na zwrot kasy do piątku albo skończysz jak Omar Suarez" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: opcje z wpadką czy chorobą są złe bo szkalują ciebie. Najlepiej żeby zrobić coś co zrobi z nich głupków. Coś jak stypendium albo to ustalenie ojcostwa, ale ta druga opcja może skończyć się rozwodem i będziesz mieć więcej przypału niż pożytku.
  • Odpowiedz