Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich w sobotę, #dziendobry

TL,DR:


Wstałem 15 minut temu, właśnie jem jajecznicę i chciałbym, żeby ten dzień był bardzo produktywny. Co prawda jeszcze nie wiem, jak go spędzę, ale na pewno nie śpiąc i pijąc alkohol.
Pomimo tego, że pogoda za oknem jest bardzo kiepska, nie zniszczy ona mojego samopoczucia (òóˇ)

Robiąc śniadanie tak sobie rozmyślałem i doszedłem do wniosku, że ja naprawdę jestem #!$%@?. 29 lvl here, za sobą 4 kilkuletnie związki, a ja dalej #tfwnogf ( ͡° ʖ̯ ͡°) A może nie spotkałem po prostu tej jedynej, która potrafić będzie zaakceptować moje wszystkie wady i to, jaki jestem?
Tak sobie uświadomiłem, że jestem tak wykolejony, że nawet nie potrafię zrobić sobie selfie, żeby wrzucić na jakiś portal typu #badoo czy #tinder - jestem chyba już jednym z ostatnich osobników starego pokolenia, kiedy kobiety poznawało się i zapraszało na randki na żywo, a nie przez aplikacje "randkowe". Chyba pozostała mi tylko śmierć w samotności.

Tak czy siak życzę każdemu miłego dnia! ()
  • 12
jestem chyba już jednym z ostatnich osobników starego pokolenia, kiedy kobiety poznawało się i zapraszało na randki na żywo


@tyVOLEasio: guuuurwa stary. Nawet nie wiesz jakbym chciał się cofnąć te kilkanaście lat, gdzie internet nie był tak rozpowszechniony..
A w stronę tindera nie idź, chyba, że jako umilenie czasu na toalecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Loszki tam szukają inteligentów, a jak wstawisz sarkastyczny opis, łykają jak pelikany..
guuuurwa stary. Nawet nie wiesz jakbym chciał się cofnąć te kilkanaście lat, gdzie internet nie był tak rozpowszechniony..


@trapist_e: Ja trochę też, bo ciężko się znaleźć w nowej rzeczywistości. Czuję się czasem, jakbym ostatnie 15 lat przesiedział (O_O)
@tyVOLEasio: No można spotkać ciekawe osoby, ale myślisz, ze mogę pisać już pw do @coffeinaddict, żeby uzgodnić termin ew. spotkania? Bo wykop =\= tinder i po prostu nie wydaje mi się, że nie szukają one tutaj związków, przecież to Mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)