Wpis z mikrobloga

@Unbeliev: co #!$%@? xD
Dobra bo zaczynasz kombinować i bez sensu utrudniać. Serio jakby Cię dziewczyna poprosiła żebyś kupił karton mleka to przyniósłbyś jej to? xD
Czy tak bardzo się uczepiłeś może tego, że zgrzewka według definicji musi być koniecznie zapakowana w folię? No na szczęście to co OPka pokazała jest w folii więc już mi lepiej. Mój błąd, że dałam linka do opakowania mleka Łaciatego, które tej folii nie
  • Odpowiedz
@SylwesterStalin: Ale nie rozumiem problemu z dwoma kartonami mleka UHT, ten artykuł nieprędko się psuje a należy trzymać zapas w domu więc nadmiarowa związkowa inba wysoce niewskazana gdyż poprzez pomyłkę nie ponieśliśmy żadnych szkód.
  • Odpowiedz
@SylwesterStalin: ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żona wysyła męża-programistę do sklepu i mówi:

- Kup chleb, a jak będą mieli jajka, to kup dziesięć.

Facet wchodzi do sklepu i pyta:

- Są jajka?

- Tak, są.

- To poproszę dziesięć chlebów.
  • Odpowiedz
@chrominancja: Jeżeli wielosztuk danego sprzedawany jest w kartonie to brałbym karton. Jeśli powiedziałaby że potrzebuje dwa litry mleka to brałbym obojętną liczbę i rodzaj opakowań, której ich suma objętości mleka wyniesie dwa litry.
Kolejne zalinkowane opakowania dalej są w zbiorczym kartonie. a na niej jest folia. Równie dobrze można czepić się że na kartonie papierosów jest folia, ale ona służy czy dane zbiorcze opakowanie zostało rozpieczętowane czy nie.

To nie dla
  • Odpowiedz