Wpis z mikrobloga

@Wu70 Co sadzisz o Eachine E013 lub DM002 ? Oba w okolicach 130zl juz z kamerka:) aktualnie latam na H8 Mini z TX03 - fajnie sie lata ale jednak trochr wiecej mocy byloby wskazane:)
@andreaw317: tx03 jest trochę ciężka, ich plusem jest głównie to że mają lekkie kamerki, ale tych dwóch bym nie kupił bo:
- e013 jest słabszy od e011 i od h8 mini możliwe, że też.
- dm002 to taki h8 mini, ma silniki jak e011 w większej obudowie
- z tych modeli eachine ma świetne osłony silników, jak latasz w ciasnych lokacjach nic się nie stanie jak lekko o coś otrzesz czy
@Brudne_Mysli: z gorszymi silnikami i baterią, gdzie "składanie" sprowadza się do podłączenia kamerki (którą sobie później przerzucasz na inne drony), koniec świata:) w dodatku sporą część zestawu (kamera, gogle) @andreaw317 już ma i kupiłby drugi raz..

@andreaw317: zgadza się, też latałem phantomem i maviciem, ale maluchy wymiatają. ;-)
Skoro masz tx03 do większych zabawek to do tiny whoopa możesz kupić coś jeszcze lżejszego niż tx01 (kosztem anteny), zaoszczędzisz jeszcze ~1g.
@Brudne_Mysli: jak ktoś chce zacząć fpv to znajdzie dużo tańsze rozwiązanie, które opisałem w linku z pierwszego posta (najtaniej było 150zł do tej pory), a obecnie za 185zł kupi zestaw z lepszym dronem niż ten "all-in-one".
Podpięcie dwóch kabelków nie nazywajmy składaniem:)
@andreaw317: przede wszystkim kup dobrą baterię i h8 będzie jeszcze szybszy ;-) To może zmiana na e011 nie będzie miała sensu (ale od siebie polecam choćby przez osłony)
@andreaw317: tak, są świetne, mam też wersję 150mAh 45C do furibee f36, ale teraz już się >200mAh wstawia do następców. ;-)
h8 mini ma o tyle dobrze, że jest większy i śmigła też ma większe, f36 np. nie miał z nim szans:)
Wgrywałeś tryb acro do h8?
@andreaw317: mnie też, ale obawiam się, że straciłbym największą zaletę tych co mam - podnoszę i lecę dalej, a nie tak jak miałem z qav250 - podnoszę i naprawiam dwa dni:)
@Wu70: Ile Twój sprzęt waży gotowy do lotu? Mam E010, kamerkę tx03 i to w ogóle nie chce latać. Waga 28 gramów. Ledwo daje radę się wznieść i po chwili opada.
@chainsaw: tx03 to aż 6g, nie używa się jej do maluchów. Koniecznie ustaw tryb 25mW bo inaczej nie zostaje prądu dla drona. Jak dalej nie ruszy to wrzuć mu baterię 150mAh 45C i poleci.
Ale najlepiej zmienić kamerkę na lżejszą lub drona na mocniejszego (e011).