Wpis z mikrobloga

#epapierosy czy tylko ja mam takiego pecha? Wismec rx2/3 niecałe pół roku. Padł. Wrócił z gwarancji nowy, znów jakieś pół roku i zdechł. Smok h-prov 220. Nie wiem nawet czy pół roku wytrzymał.

A jako wisienka na torcie, właśnie zaczął szaleć predator kupiony 3 dni temu który był chuchany i dmuchany i pieszczony jak #!$%@? ferrari :(
  • 10
yihi sx g class


@Skogyr: wow. Tysiak u chińczyka :D (chyli dochodzi VAT) Skoro mówisz, że na dwa lata to w sumie taniej kupować co pół roku te gówienka po 200zł :)
@npsr: ale jak to pracuje.
Moja propozycja dla Ciebie:
Voopoo drag na wyjścia, do łochania dwie sztuki za 250 zł wyjdzie, solidne wykonanie, w moim odczuciu wapuje się tak dobrze jak na DNA.

Trzeci mod z elektroniką yihi, Tc działa inaczej niż w DNA, w trybie VW podobnie.
Szukasz gdzieś tanio sx mini Q class, albo ryzykujesz na elegomall preorder gtrs vboy z yihi sx500j za 60$ +20$ wysyłka DHL. Nie
@Skogyr dzięki :) Jutro będę szukał :) A co do predatora, ekran zgasł i zapala się tylko przy zmianie mocy. Po kliknięciu raz praży raz nie. Jak już to po paru buchcach nawet po puszczeniu przycisku smaży do zabezpieczenia 10s. Testowane na limitless xl i smoku tfv8 i jakimś gówienku od joytecha. 3dni, dbany, żeby nie zalać itepe. Ewentualnie odrobinka potu :)
@npsr: pisałem wyżej, te sprzęty to kupa gówna, a predator jest tak udany, że hej.
Dlatego #!$%@? zawsze mam sraczkę jak kupuję coś w pre order. Tego gtrsa rozbiorę i jak się okaże gownem to od razu #!$%@? sprzedam i komuś innemu się #!$%@?.

Najlepsza opcja to wydruk obudowy 3D i kupno elektroniki. Obudowę wymienisz za 30zl co kilka miesięcy, a elektronika zostaje.