Wpis z mikrobloga

typowy dostawca biedronki, maksymalne upośledzenie umysłowe, więc dobrze stanął.


@miszczu90: Mi tu konar płonie z powodu dobrze pompowanego R5, a Ty mie tu z Biedronką wyskakujesz.
dupsko lekkie to i fruwa jak #!$%@?


@rzeznia22:
Nawet Sprinter blaszak z OM611 na pokładzie potrafi śmigać bokiem, ale na tym filmiku widać prawdziwy nadmiar mocy ( ͡º ͜ʖ͡º) Z tym silnikiem W201/W124 robią nawet po 300-400KM.
To dobre silniki


@rzeznia22: Jak najbardziej. Ogólnie każde OM60x jest prawie pancerne ;)

Ja miałem OM602 w W124 i OM606 w Okularze.

Od kilku dni mam poważna zagwozdkę: za podobne pieniądze kupić W210 czy W124? []
Od kilku dni mam poważna zagwozdkę: za podobne pieniądze kupić W210 czy W124? []


@qoompel: Też mam ten problem po części. Niedługo będę chciał pogonić swojego okulara bo jest już w stanie agonalnym i nie opłaca mi się chyba w niego pakować kasy. I nie wiem czy brać jeszcze raz okulara, bo bardzo sobie to auto chwaliłem czy brać 124 (nie miałem co prawda, ale
W124 nie ma tyle elektroniki więc i mniej problemów, choć w W210 nie sprawiała mi ona żadnych kłopotów, zaś łatwiej jest o elektryczne szyby, szyberdach, klimę, poduszki powietrzne itp


@rzeznia22: Zgadzam się z Tobą.

W210 ma słabe zabezpieczenie antykorozyjne, ale w miarę zadbany egzemplarz potrafi się odwdzięczyć.
@qoompel: Mój nie był zadbany a szczerze mówiąc nie narzekałem. Właściwie lałem tylko paliwo i jak miałem kaprys to zmieniłem olej/filtry. Użytkowałem to auto bardzo wygodnie. Wszystko jest w nim raczej już zużyte, ale na dojazdy do roboty nadal dzielnie jedzie a silnik jak dzwon, choć i opał mu lałem, a spalaniem nadal potrafi w trasie zaskoczyć. 5,4 to na tak duże auto bardzo dobry wynik. Jedyne co się psuło to